kandydatów

Etat Analityk wdrożeniowy Oracle EBS

Firma: Grupa Inter Cars miejsce pracy: Warszawa

Inter Cars S.A. to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo - Wschodniej. Oferuje najszerszy asortyment części samochodowych w Europie Wschodniej.

Jeżeli powyższe aspekty wydają się interesujące to zachęcamy do zespołu współpracującego w metodologii SCRUM-owej, oraz pracującego przy nowych technologiach

Analityk wdrożeniowy Oracle EBS
Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie i rozwój aplikacji Oracle eBS w zakresie modułów finansowych
  • analiza nowych funkcjonalności,
  • analiza wymagań użytkowników,
  • opracowywanie dokumentacji funkcjonalnej rozszerzeń, interfejsów,
  • testowanie wdrażanych zmian,
  • współpraca z innymi działami IT oraz w szczególności z działem finansów,
  • rozwiązywanie problemów funkcjonalnych i technicznych,
  • obsługa zgłoszeń serwisowych w zakresie Oracle EBS,
  • wsparcie użytkowników w bieżącej obsłudze systemu

Oczekujemy:

  • Doświadczenie w pracy z aplikacją Oracle eBS (moduły AP, AR, GL, FA, CE, IEX, ZX, XLA)
  • Znajomość zasad rachunkowości,
  • Znajomość procesów biznesowych w obszarze finansów
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub informatyczne
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań, dokładność, rzetelność i sumienność
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • Zdolność organizacji pracy i umiejętność pracy zespołowej
  • Otwartość na nowe wyzwania
  • Dobra znajomość j. angielskiego (czytanie dokumentacji, obsługa zgłoszeń serwisowych)

Dodatkowy atut:

  • Znajomość zagadnień baz danych, w tym znajomości języka SQL

Zainteresowanym współpracą z nami oferujemy:

  • Pracę w interesujących projektach
  • Dużą samodzielność w działaniu i możliwość realizacji własnych pomysłów.
  • Praca z dogodnej lokalizacji (Galeria Młociny/Stacja Metra Młociny)
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych na preferencyjnych warunkach
  • Zniżka pracownicza na części samochodowe
  • Możliwości rozwoju wewnątrz struktury Inter Cars
  • Pracę w zespole doświadczonych osób dzielących, się wiedzą