kandydatów

Etat Specjalista w Zespole Administracji i Logistyki

Firma: Naftor Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7599249, z dnia 2022-10-03

„Naftor” Sp. z o. o. jest spółką Grupy Kapitałowej PERN operującą w szeroko pojętym obszarze bezpieczeństwa, przygotowaną do realizacji przedsięwzięć z zakresu bezpieczeństwa fizycznego i technicznego obiektów o szczególnym znaczeniu dla interesu ekonomicznego państwa, a także prowadzenia specjalistycznych szkoleń i projektów specjalnych dla instytucji rządowych oraz wybranych podmiotów komercyjnych.

Specjalista w Zespole Administracji i Logistyki

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Administrowanie budynkiem biurowym, nadzorowaniem stanu technicznego i estetycznego administrowanych pomieszczeń, w tym nadzór nad wyposażeniem i środkami trwałymi użytkowanymi w Centrali Spółki,
  • Rozliczanie umów dzierżawy i najmu pomieszczeń oraz umów na dostawy energii elektrycznej, energii cieplnej, wody, wywozu odpadów i kontrola ich rozliczeń,
  • Prowadzenie spraw z zakresu ubezpieczeń majątkowych oraz współpraca z brokerami ubezpieczeniowym, rozlicznie polis z zakresu ubezpieczeń majątkowych,
  • Udział w procedurach związanych z zakupami, prowadzenie procesów logistycznych związanych z zakupem wyposażenia, środków technicznych oraz wyposażenia osobistego pracowników, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania Centrali i obiektów,
  • Nadzór nad gospodarką środkami trwałymi i przedmiotami niskocennymi oraz nad prowadzeniem ewidencji wyposażenia,
  • Udział w administrowaniu Zintegrowanego Systemu Zarządzania funkcjonującego w Spółce w oparciu o wymagania m.in. normy ISO 9001, publikacji AQAP 2110, normy ISO 22301 i Wewnętrznego Systemu Kontroli.

Wymagania

  • Doświadczenie: w obszarze administracji i logistyki  związane z gospodarką mieniem, w rozliczaniu umów dzierżawy i najmu pomieszczeń oraz mediów, prowadzenia spraw z zakresu ubezpieczeń majątkowych,
  • Wykształcenie średnie lub wyższe,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Wysoka kultura osobista, umiejętność nawiązywania relacji międzyludzkich,
  • Znajomość zagadnień związanych normą ISO 9001 będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętności analityczne,  organizacyjne, samodzielność, operatywność, kreatywność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Zaangażowanie, terminowość i odpowiedzialność za powierzone zadania.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie zasadnicze + premia,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego,
  • Pakiet benefitów sportowych.