kandydatów

Etat Księgowa / Księgowy

Firma: EBS BUD Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

EBS BUD Sp. z o.o. to firma budowlana działająca jako Generalny Wykonawca o stabilnej

pozycji na rynku i bogatym doświadczeniu w zakresie realizacji inwestycji zarówno dla klientów prywatnych jak i publicznych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Księgowa / Księgowy
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: K -10-20
Zakres obowiązków:
  • dekretowanie i  księgowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • analiza zapisów na kontach księgowych,
  • potwierdzanie i  uzgadnianie sald z kontrahentami,
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych
  • aktywny udział w zamknięciach cyklicznych, np. miesięcznych oraz w zamknięciu roku,
  • kontrola procesów wewnętrznych, np. prowadzenie kartotek dla poszczególnych inwestycji, pilnowanie prawidłowego obiegu dokumentów ;
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP),
  • udział w pracach działu księgowości zgodnie z przydziałem od przełożonego.
Wymagania:
  • minimum 5 letnie doświadczenie w dziale księgowym na tożsamym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse, Rachunkowość),
  • znajomość przepisów prawa podatkowego (CIT, VAT, PIT) i ustawy o rachunkowości,
  • doświadczenie w pracy na systemie księgowym RAKS SQL,
  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności MS Excel,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • dokładność i skrupulatność,
  • samodzielność, terminowość,
  • komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów,
  • inicjatywa i zaangażowanie w powierzone obowiązki.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Benefity pozapłacowe w tym szeroki pakiet opieki medycznej
  • Poszerzanie wiedzy poprzez cykliczne szkolenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania kompetencji a także awansu
  • Przyjazna atmosfera pracy
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowychzawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą zdn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)