kandydatów

Etat Specjalista ds. sprzedaży HR

Firma: LEVEL WORK miejsce pracy: Warszawa

Agencja Rekrutacyjna LEVEL WORK

wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr Certyfikatu 10944/17663

poszukujemy do naszego zespołu Kandydata/ki na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży HR
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • sprzedaż usług HR do klientów biznesowych;
  • realizacja założonych celów;
  • ścisła współpraca z działem rekrutacji, nadzorowanie i oddelegowywanie zadao;
  • stały monitoring rynku z rozpoznaniem jego potrzeb;
Wymagania:
  • doświadczenie w branży HR i prowadzenie procesów rekrutacyjnych - mile widziane;
  • znajomości technik negocjacyjnych i doświadczenie w sprzedaży min 2 lata(B2B);
  • łatwości nawiązywania relacji i kontaktów biznesowych;
  • dynamizm, nastawienie na sukces i osiąganie celów;
Oferujemy:
  • ciekawą, samodzielną, odpowiedzialną i pełną wyzwać pracę;
  • zatrudnienie na podstawie umowy pracę/ zlecenie/ B2B;
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia uzależniona od wyników
  • możliwości doskonalenia zawodowego oraz rozwoju;
  • niezbędne na tym stanowisku narzędzia pracy;