kandydatów

Etat Młodszy Specjalista ds. Nieruchomości

Firma: GEODIS Road Network Sp. z o.o. miejsce pracy: Błonie

GEODIS Road Network Sp. z o.o.  – czołowa grupa logistyczna z jedną z największych spółek sektora TSL oferującą innowacyjne rozwiązania logistyczno-intermodalne w ramach całego łańcucha dostaw.

Młodszy Specjalista ds. Nieruchomości
Miejsce pracy: Błonie
Zadania:
  • Wsparcie Działu w zakresie Zarządzanie nieruchomościami w powierzonym zakresie (umowy najmu, media, usługi)
  • Współpraca i kontakt z innymi Działami oraz podmiotami zewnętrznymi w zakresie związanym z nieruchomościami
  • Wybór i nadzór nad dostawcami usług dla nieruchomości (firmy serwisowe, budowlane)
  • Udział w procesach pozyskiwania nowych lokalizacji na potrzeby Firmy (magazyny pod działalność dystrybucyjną)
Wymagania:
  • Min. 2 letnie doświadczenie zawodowe związane z obszarem nieruchomości komercyjnych (powierzchnie magazynowe) - wymóg konieczny
  • Znajomość procedur zagospodarowania nieruchomości
  • Znajomość rynku nieruchomości komercyjnych (obszar powierzchni logistycznych i magazynowych)
  • Znajomość prawa budowlanego oraz realizacji inwestycji
  • Umiejętność współpracy z urzędami, agencjami pośrednictw, firmami świadczącymi usługi dla nieruchomości
  • Prawo jazdy kat. B – gotowość do podróży służbowych
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenia zawodowe i ogólnorozwojowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego, samodzielna praca w dynamicznym zespole i środowisku pracy
  • Szereg benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie i wiele innych)