kandydatów

Etat Pracownik Grup Interwencyjnych

Firma: Solid Group Sp. z o.o. miejsce pracy: Otwock

Pracownik Grup Interwencyjnych
Miejsce pracy: Otwock

Zakres obowiązków:

  • Podejmowanie interwencji w momencie zgłoszenia zagrożenia
  • Podjazdy kontrolne pod obiekty chronione w celu sprawdzenia stanu prawidłowego zabezpieczenia

Wymagania:

  • Zaświadczenie o niekaralności
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Chęć dalszego rozwoju i zdobywania kwalifikacji

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • System pracy 24/48h
  • Atrakcyjne wynagrodzenie