kandydatów

Etat Starszy referent ds. obsługi zwiedzających

Firma: MUZEUM WARSZAWY miejsce pracy: Warszawa

Muzeum Warszawy poszukuje na stanowisko:

Starszy referent ds. obsługi zwiedzających

Dział Obsługi Muzeum

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: OZ_1OM/2022

Jeśli lubisz ludzi, cenisz kontakt z kulturą, a zarazem nie boisz się wyzwań jakie niesie ze sobą obsługa zwiedzających Muzeum Warszawy, to szukamy właśnie Ciebie!

Zakres obowiązków:

  • udzielanie zwiedzającym informacji o wystawie, wydarzeniach, ofercie edukacyjnej i asortymencie w sklepach Muzeum
  • obsługa informacji telefonicznej
  • obsługa zwiedzających i klientów przed i po sprzedaży z naciskiem na kreowanie wizerunku Muzeum
  • obsługa systemu kasowego oraz raportowanie
  • wdrażanie strategii marketingowej Muzeum, współpraca przy tworzeni oferty Muzeum, monitorowanie i analiza potrzeb zwiedzających i klientów
  • tworzenie i analiza baz danych zwiedzających i klientów Muzeum (określanie potrzeb grup docelowych odbiorców)
  • przyjmowanie wydawnictw własnych i komisowych na stan księgarni
  • dbałość o estetykę oraz odpowiednią i kompletną ekspozycje asortymentu
  • współpraca z kontrahentami w zakresie wynajmowanych powierzchni Muzeum i organizowanych w nich wydarzeń
  • nadzór nad ekspozycją stałą i wystawami czasowymi.

Nasze wymagania niezbędne:

  • wykształcenie średnie
  • obsługa komputera: Windows, pakiet MS Office, Internet
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych
Mile widziane:
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość innych języków obcych
  • wysoka kultura osobista, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole, otwartość, komunikatywność
Co oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • wynagrodzenie zasadnicze w miesięcznej kwocie brutto 4000 zł
  • przyjazne środowisko pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • darmowe bilety wstępu do państwowych muzeów w Polsce
Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:„Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałem/łam do wiadomości i celów rekrutacji pracowników. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.”