kandydatów

Etat Programista systemów automatyki

Firma: AB INDUSTRY S.A. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7623441, z dnia 2022-10-10

Firma AB Industry specjalizuje się w Uczciwym, Profesjonalnym i Terminowym prowadzeniu inwestycji przemysłowych. Projektujemy, wdrażamy i uruchamiany linie produkcyjne.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:

Programista systemów automatyki

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • programowanie paneli operatorskich HMI,
  • programowanie sterowników PLC,
  • projektowanie, testowanie i uruchomienia systemów automatyki w przemyśle.

Wymagania

  • uczciwość, pracowitość i profesjonalizm,
  • zaangażowanie i dobra organizacja pracy,
  • terminowość,
  • wykształcenie wyższe techniczne: automatyk/elektronik,
  • chęć do nauki i podejmowania nowych wyzwań,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do wyjazdów i dyspozycyjność,
  • znajomość systemów automatyki bazujących na sterownikach PLC,
  • znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy przy projektowaniu, wdrażaniu i serwisie rozwiązań automatyki i elektryki dla przemysłu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do wyników pracy,
  • dofinansowanie karty sportowej FitProfit oraz nauki języka obcego,
  • miłą atmosferę, uczciwość i profesjonalizm,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole.