Etat Koordynator tłumaczeń i szkoleń w branży motoryzacyjnej - segment Premium

Firma: Business Practice Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7624422, z dnia 2022-10-10

Business Practice Sp. z o.o.

Business Practice Sp. z o. o. jest firmą szkoleniowo-konsultingową, która działa na rynku od 2011 roku. Specjalizujemy się w rozwiązaniach dedykowanych branży motoryzacyjnej dostarczając usługi i rozwiązania we wszystkich 4 obszarach działalności: sprzedaż pojazdów nowych, sprzedaż pojazdów używanych, serwis i sprzedaż części zamiennych. Prowadzimy szkolenia, implementujemy programy importerskie, wdrażamy standardy i rozwiązania związane z zarządzaniem stacjami dealerskimi, prowadzimy coachingi i treningi w salonach samochodowych. Wyspecjalizowaliśmy się w segmencie marek Premium, większość naszych klientów współpracuje z nami na stałe, od wielu lat.

Nasza strona: www.bepractice.pl

Koordynator tłumaczeń i szkoleń w branży motoryzacyjnej - segment Premium

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Koordynator tłumaczeń odpowiadać będzie za wszelkie aspekty związane z tłumaczeniem dokumentów wewnętrznych klienta, ich weryfikację pod kątem jakości oraz przygotowania do wykorzystania w procesach wewnętrznych:

  • Zbieranie i przetwarzanie danych osobowych, analiza, raportowanie
  • Koordynacja tłumaczeń, kontrola procesu translacji, współpraca z agencjami tłumaczeń
  • Samodzielne tłumaczenia, kontrolowanie jakości tłumaczeń
  • Organizacja i marketing wewnętrzny szkoleń
  • Kontrola budżetów
  • Wprowadzanie danych do systemu IT, tworzenie raportów, kontakt z siecią dealerską
  • Wspieranie programu zarządzania szkoleniami, prowadzenie szkoleń z jego obsługi
  • Wsparcie podczas tworzenia koncepcji szkoleń
  • Archiwizacja dokumentów w folderach na dyskach firmy
  • Udział w szkoleniach realizowanych dla klienta Spółki
  • Gotowości do odbywania podróży służbowych

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy biegłej znajomości języka angielskiego, preferujemy kandydatów którzy ukończyli filologię angielską.

Chętnie przyjmiemy kandydatów spełniających poniższe kryteria:

  • Kreatywne podejście do działania, umiejętności poszukiwania rozwiązań
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Zainteresowanie branżą motoryzacyjną
  • Umiejętność współpracy z wieloma działami
  • Biegła znajomości środowiska Office

Oferujemy

Stabilną pracę w firmie konsultingowo-szkoleniowej istniejącej na rynku od 2011 roku z udokumentowanymi sukcesami w branży, ciekawe i rozwojowe stanowisko pracy ze względu na oddelegowanie do pracy na rzecz jednej z wiodących marek motoryzacyjnych segmentu Premium, różnorodne obowiązki, brak rutyny, możliwość rozwoju w wielu kierunkach.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 10-10-2022
Wyświetleń: 82