kandydatów

Etat Kierownik ds. techniczno-administracyjnych

Firma: Centrum Kultury i Sportu Sp. z o.o. miejsce pracy: Pruszków

Ogłoszenie numer: 7642188, z dnia 2022-10-17

Misją Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie jest rozbudzanie, rozwijanie i zaspokajanie potrzeb mieszkańców Pruszkowa i regionu w zakresie szeroko rozumianej kultury i aktywności fizycznej.

Kino, teatr, Strefa Sportu, PruŚcianka ścianka wspinaczkowa, boisko do ricocheta – to wszystko znajdziesz w jednym miejscu w Centrum Kultury i Sportu  w Pruszkowie.

Centrum Kultury i Sportu Sp. z o.o. prowadzi także działalność komercyjną zapewniając bogatą ofertę wynajmu powierzchni biurowych, miejsc konferencyjnych, sali widowiskowej, przy zachowaniu wysokiej jakości świadczonych usług.

Centrum Kultury i Sportu Sp. z o.o. zarządza trzema obiektami:

  • Centrum Dziedzictwa Kulturowego
  • Stadionem piłkarskim Znicz Pruszków
  • Halą Sportową Znicz

Zostań częścią naszego Zespołu - więcej informacji o nas znajdziesz na www.ckis.pruszkow.pl

Kierownik ds. techniczno-administracyjnych

Miejsce pracy: Pruszków

Opis stanowiska

  • Nadzór nad systemem zarządzania budynkiem
  • Nadzór nad urządzeniami dozorowanymi przez UDT w ramach infrastruktury budynku
  • Odpowiedzialność za wykonywanie wymaganych prawem przeglądów budynków
  • Weryfikacja i nadzór pracy firmy świadczącej usługę ochrony
  • Nadzór nad terenem zewnętrznym w zakresie zapewnienia porządku i sprawności technicznej urządzeń i instalacji
  • Aktualizacja dokumentacji technicznej i dokumentacji budynku
  • Zarządzanie mediami i ich optymalizacja, prowadzenie dokumentacji zużycia mediów
  • Optymalizacja kosztów eksploatacyjnych oraz napraw
  • Zarządzanie zespołem
  • Nadzór nad pracą podwykonawców
  • Realizacja harmonogramu przeglądów
  • Diagnozowanie usterek, awarii oraz skuteczne ich eliminowanie
  • Wsparcie Event Managera w koordynacji wydarzeń
  • Bieżące raportowanie do Zarządu

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne oraz doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wiedza w zakresie działania i napraw instalacji
  • Znajomość zasad BHP, P.POŻ oraz prawa budowlanego
  • Znajomość obsługi systemu BMS mile widziana
  • Uprawnienia elektryczne mile widziane
  • Wysoki poziom kompetencji społecznych oraz cechy takie jak: efektywna organizacja czasu i pracy, samodzielność, umiejętność realizacji zadań w sytuacji stresu i pod presją czasu

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia
  • Pracę w pozytywnej atmosferze

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 17-10-2022
Wyświetleń: 94