kandydatów

Etat Specjalista / Specjalistka ds. audio-video

Firma: MUZEUM WARSZAWY miejsce pracy: Warszawa

Muzeum Warszawy poszukuje na stanowisko:

Specjalista / Specjalistka ds. audio-video

Dział Administracyjno-Techniczny

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: SAV_4AT/2022

Jeśli  jesteś osobą samodzielną, nowe technologie nie są Ci obce, lubisz pracować z ludźmi i nie boisz się wyzwań to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie!

Zakres obowiązków:
  • prowadzenie magazynu urządzeń audio-video
  • Monitorowanie sprawności, jakości i stopnia zużycia urządzeń, opracowanie planów wymiany sprzętu i oprogramowania, realizacja zakupów
  • obsługa i kompletowanie urządzeń audio-video (m.in. projektory, tablety, ekrany, głośniki itp.)
  • montaż urządzeń w pomieszczeniach muzeum, w tym na wystawach (zgodnie z projektem i we współpracy z producentem wystawy), konfiguracja i kalibracja urządzeń
  • przygotowanie materiału audiowizualnego (m.in. nagrania dźwiękowe i video, prezentacje multimedialne, konwersja materiałów multimedialnych)
  • wgrywanie materiałów audiowizualnych na urządzenia oraz parametryzacja odtwarzania
  • obsługa techniczna wydarzeń oraz projekcji kinowych
  • prowadzenie szkoleń z obsługi sprzętu i oprogramowania dla pracowników (obsługa ekspozycji, kino, sale konferencyjne)
  • dyżur techniczny w przypadku wernisaży, wydarzeń specjalnych, konferencji itp.
  • monitorowanie terminów serwisu sprzętu zgłaszanie konieczności napraw i konserwacji urządzeń
Nasze wymagania niezbędne:
  • wykształcenie techniczne
  • min. 3 lata stażu pracy
  • obsługa komputera oraz urządzeń multimedialnych
  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych
Mile widziane:
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość procedur zamówień publicznych
  • doświadczenie w pracy w administracji publicznej lub instytucji kultury
  • znajomość języka angielskiego
  • odpowiedzialność, komunikatywność, elastyczność, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy pod presją czasu
Co oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • wynagrodzenie zasadnicze w miesięcznej kwocie brutto 4600 zł
  • przyjazne środowisko pracy w sercu Starego Miasta
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:„Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałem/łam do wiadomości i celów rekrutacji pracowników. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.”