kandydatów

Etat Specjalista ds. administracyjnych

Firma: Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7678446, z dnia 2022-10-26

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie

Dziekanat Wydziału Medycznego. Collegium Medicum.

ogłasza konkurs na stanowisko:

Specjalista ds. administracyjnych

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Administrowanie i obsługa procesu dydaktycznego;
  • Kompleksowa obsługa studentów i wykładowców;
  • Opracowywanie decyzji administracyjnych;
  • Prowadzenie rejestrów dokumentów;
  • Obsługa uczelnianego systemu komputerowego (USOS);
  • Przygotowywanie raportów, zestawień;
  • Archiwizacja dokumentów;
  • Obsługa administracyjna wydziałowych komisji.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Gotowość i chęć do podnoszenia kwalifikacji;
  • Obowiązkowość i dokładność.

Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe (administracja, ekonomia lub pokrewne);
  • Znajomość systemu USOS;
  • Doświadczenie w pracy w administracji uczelni wyższej;
  • Doświadczenie w pracy w obsłudze klienta.

Oferujemy

  • Umowę o pracę;
  • Stabilne zatrudnienie w wymiarze 1 etatu;
  • Możliwość poszerzania umiejętności i wiedzy;
  • Pakiet socjalny.