kandydatów

Etat Specjalista ds. ochrony środowiska

Firma: AvesNature Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7687785, z dnia 2022-11-02

Biuro Badań i Ekspertyz Środowiskowych AvesNature, obecnie AVESNATURE Sp. z o.o., świadczy usługi od 2009 roku. Podstawową działalnością firmy jest sporządzanie analiz i dokumentacji środowiskowych w zakresie oddziaływania inwestycji na środowosko (OOŚ, KIP), ekspertyzy i inwentaryzacje przyrodnicze, nadzory oraz monitoringi przyrodnicze.

Specjalista ds. ochrony środowiska

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 01.22

Opis stanowiska

Sporządzanie dokumentacji środowiskowych:

  • raport oddziaływania na środowisko,
  • karta informacyjna przedsięwzięcia,
  • sporządzanie i komunikowanie raportów, analiz i zestawień,
  • doradztwo w zakresie obowiązujących przepisów z zakresu ochrony środowiska,
  • praca w terenie związana z pozyskiwaniem materiałów i danych dotyczących środowiska,
  • kontakty z urzędami i inwestorami.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe II stopnia (ochrona środowiska, biologia, inżynieria środowiska lub pokrewne),
  • umiejętność sporządzania dokumentacji związanej z procedurą oceny oddziaływania inwestycji na środowisko, tj. KIP, raport środowiskowy,
  • znajomość i umiejętność interpretowania przepisów prawa z zakresu prawa ochrony środowiska (m.in. Ustawy Prawo Ochrony Środowiska, Ustawy o ochronie przyrody, Ustawy o udostępnianiu informacji, o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko),
  • umiejętność opracowywania dokumentacji podsumowującej wykonane prace (raporty, notatki służbowe etc.).

Dodatkowym atutem będą:

  • znajomość ewidencji odpadów (BDO),
  • znajomość oprogramowania GIS (QGIS lub ArcGIS),
  • oprogramowania do analizy propagacji hałasu oraz emisji zanieczyszczeń do powietrza,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • ciekawą i ambitną pracę,
  • przyjazną atmosferę i warunki pracy,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i zaangażowania,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań,
  • szkolenia.