kandydatów

Etat Specjalista ds. Marketingu

Firma: Janex International Sp. z o.o. miejsce pracy: Pruszków

LIDER W BRANŻY PROFESJONALNYCH SYSTEMÓW ZABEZPIECZEŃ Z 30-LETNIM DOŚWIADCZENIEM - FIRMA JANEX INTERNATIONAL SP. Z O.O. ZATRUDNI NA STANOWISKO:

Specjalista ds. Marketingu
Miejsce pracy: Pruszków
Opis stanowiska
  • Tworzenie projektów graficznych wraz z przygotowaniem ich do druku
  • Przygotowanie materiałów promocyjnych i wizerunkowych na potrzeby kampanii online
  • Nagrywanie i montaż krótkich filmików promocyjnych
  • Wdrażanie planów i strategii marketingowych
  • Współpraca z działami marketingu firm partnerskich
  • Współpraca z agencjami reklamowymi
  • Współpraca z mediami branżowymi
  • Przygotowywanie treści do mediów społecznościowych (FB, Linkedin) oraz ich publikacja
  • Bezpośrednia współpraca z działem handlowym oraz działem B2B
  • Udział w targach
  • Raportowanie i omawianie wyników kampanii (analiza prowadzonych działań)
Wymagania
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Kreatywność i wyczucie estetyki
  • Samodzielność, terminowość i rzetelność
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Czynne prawo jazdy kategorii B
  • Obsługa programów z grupy Adobe (Photoshop, Illustrator, Premiere Pro)
  • Znajomość programu Getresponse.
  • Obsługa mediów społecznościowych/ Facebook/ Linkedin/ You Tube
Oferujemy
  • Stałą i ciekawą pracę w rozwijającej się i stabilnej finansowo firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Udział w szkoleniach
  • Stałą pensję + prowizję
  • Umowę o pracę
Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Janex International Sp. z o.o. w Warszawie (02-490) przy ul. Płomyka 2, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.). Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych, prawie do kontroli ich przetwarzania, w tym prawie do ich uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania oraz czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia. Oświadczam, że powyższą zgodę wyrażam dobrowolnie w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji przez spółkę Janex International Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-490) przy ul. Płomyka 2.