kandydatów

Etat Pracownik Help Desk IT

Firma: POLANGLO SP. Z O.O. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7705458, z dnia 2022-11-03

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik Help Desk IT

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • bieżąca obsługa zgłoszeń od użytkowników, dotyczących systemów informatycznych i sprzętu,
  • wsparcie techniczne użytkowników E-commerce w zakresie rozwiązywanie problemów technicznych,
  • współpraca z firmami zewnętrznymi - rozwiązywania problemów z aplikacjami,
  • utrzymywanie oraz rozwijanie bazy wiedzy o aplikacjach biznesowych i systemach IT,
  • konfiguracja i administracja stacjami roboczymi,
  • współpraca wewnątrz działu przy realizacji projektów wewnętrznych.

Wymagania

  • doświadczenie w obszarze wsparcia IT lub systemów ERP,
  • doświadczenie i praktyczna znajomość sprzętu komputerowego i peryferyjnego,
  • znajomość systemów i narzędzi firmy Microsoft,
  • umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów związanych z infrastrukturą informatyczną - sprzęt i oprogramowanie: sieciowe, systemowe, użytkowe,
  • postawa nastawiona na rozwiązywanie problemów oraz podnoszenie własnych kwalifikacji.
Mile widziane:
  • doświadczenie praktyczne w zakresie działania rozwiązań klasy ERP, CRM,
  • znajomość zasad działania sklepów internetowych,
  • umiejętność administrowania serwerami Windows,
  • znajomość sieci Ethernet, TCP/IP, WAN,
  • znajomość SQL-a.

Oferujemy

  • pracę przy ciekawych i zróżnicowanych projektach,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • stabilne zatrudnienie na pełen etat w ogólnopolskiej firmie,
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia oraz umiejętności,
  • pakiet socjalny (pakiet medyczny, karty sportowo-rekreacyjne, itp.)