kandydatów

Etat Asystent osoby z niepełnosprawnością

Firma: Stowarzyszenie Otwarte Drzwi miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7710489, z dnia 2022-11-04

Ośrodek Wsparcia OCHOTA, prowadzony przez Stowarzyszenie Otwarte Drzwi, ogłasza nabór na stanowisko asystenta osoby z niepełnosprawnością.

Asystent osoby z niepełnosprawnością

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • prowadzenie wsparcia indywidualnego, skierowanego do dorosłych osób z zaburzeniami psychicznymi, w tym z niepełnosprawnością intelektualną (np. asystowanie podczas wizyt lekarskich, w urzędach, prowadzenie treningu, budżetowego, treningu czasu wolnego),
  • wsparcie w wykonywaniu czynności życia codziennego,
  • prowadzenie i współprowadzenie grupowych form wsparcia (np. zorganizowana aktywność w środowisku, warsztaty artystyczne, sesje społeczności),
  • prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi wymogami formalnymi i merytorycznymi,
  • współpraca z zespołem specjalistów oraz członkami rodzin i najbliższego otoczenia Uczestnika
  • udział w akcjach promocyjnych Stowarzyszenia Otwarte Drzwi.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy z osobami z różnymi rodzajami niepełnosprawności (będzie dużym atutem),
  • wykształcenie wyższe kierunkowe: psychologia, pedagogika, praca socjalna lub pokrewne (będzie dużym atutem),
  • sumienność i odpowiedzialność w zakresie realizacji powierzonych obowiązków,
  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów,
  • otwartość oraz gotowość do rozwoju i poszerzania umiejętności,
  • umiejętność obsługi komputera (pakiet Microsoft Office, ze szczególnym uwzględnieniem Word, Excel, Power Point) oraz swoboda w obsłudze Internetu.

Oferujemy

  • pracę w wymiarze pełnego etatu na umowę o pracę.