kandydatów

Etat Specjalista ds. kadr

Firma: RECRU.TO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ miejsce pracy: Warszawa

Recru.to – młoda, dynamiczna firma rekrutacyjna z bagażem ponad stu zrealizowanych projektów personalnych.

Nasz klient to agencja doradztwa personalnego, która na co dzień zajmuje się outsourcingiem pracowników z rynku wschodniego oraz Polski. W związku z utworzeniem wewnętrznego działku ds. księgowości i wsparcia procesów kadrowych, poszukujemy samodzielnego specjalisty odpowiedzialnego za tworzenie nowej struktury w firmie.

Specjalista ds. kadr
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Sporządzanie umów o pracę oraz oświadczeń o ich rozwiązaniu
  • Wypełnienie świadectw pracy
  • Obliczanie wymiaru urlopu
  • Obliczanie wynagrodzeń
  •  Prowadzenie ewidencji czasu pracy
  • Prowadzenie akt osobowych
  • Rejestrowanie i wyrejestrowanie pracowników w ZUS
  • Sporządzanie miesięcznych deklaracji rozliczeniowych ZUS
  • Obsługa zwolnień lekarskich pracowników
  • Sporządzanie rocznych deklaracji dla pracowników  PIT11 i PIT4R
  • Wydawanie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach pracowników
  • Prowadzenie kasy
  • Archiwizacja dokumentów przekazywanych do księgowej (głównie faktury kosztowe)
Wymagania:
  • Min. 3 letnie doświadczenie zawodowe w obsłudze kadr
  • Znajomość zasad prawa pracy
  •  Wiedza z zakresu ubezpieczeń społecznych
  • Umiejętność obsługi komputera i systemów kadrowych
  • Dokładność i precyzja w wykonywaniu codziennych zadań
Oferujemy:
  • Pracę w firmie dającej możliwości rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Pełen pakiet niezbędnych narzędzi potrzebnych do codziennej pracy
  • Realny wpływ na tworzenie się nowej struktury w firmie
  • Wsparcie doświadczonego i niekorporacyjnego zespołu