Etat Młodszy specjalista w dziale produkcji (radia samochodowe)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mławie miejsce pracy: Mława

Powiatowy Urząd Pracy w Mławie
Młodszy specjalista w dziale produkcji (radia samochodowe)
Miejsce pracy: Mława
Numer: StPr/22/0808
OBOWIĄZKI:

Monitorowanie, kontrola i podnoszenie efektywności, produktywności [ang. Wskaźnik Yield Ratio, UPH, UPPH] operacji wykonywanych na liniach produkcyjnych poprzez systematyczną i bieżącą kontrolę i analizę czasów operacyjnych - ST, LOB, z uwzględnieniem poziomu jakości. Wdrażanie zmian i usprawnień zmierzających do optymalizacji procesów produkcji, redukcji czasów operacyjnych i podniesienia poziomu jakości wykonywanych procesów. W przypadku błędów, niezgodności w procesie produkcji a także reklamacji sporządzanie raportów z analizą przyczyn i wdrożeniem działań korygujących mających na celu wyeliminowanie podobnych problemów w przyszłości. Kontrola i zatwierdzanie Kart Zmian wydawanych przez Dział R&D dotyczących procesów produkcji. Współpraca z Działami: R&D, Inżynierii Produkcji i Działem Jakości we wdrażaniu nowych wyrobów (NPI) oraz przygotowywanie raportów z wdrożeń nowych modeli. Bezpośrednie wsparcie techniczne dla nadzoru produkcyjnego i pracowników produkcji w zakresie organizacji stanowisk i procesów produkcyjnych ze szczególnym uwzględnieniem wydajności.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: techniczne, profilowane informatyczne
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

zdolności analityczne, organizacyjne, umiejętność pracy w zespole, umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność logicznego myślenia i planowania, znajomość procesów w firmie produkcyjnej staranność, rzetelność, komunikatywność, otwartość i chęć nauki

Miejsce pracy:

Mława

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mławie