kandydatów

Etat Menedżer Obszaru Sprzedaży

Firma: Allianz Sp. z o.o. miejsce pracy: Radom

Od prawie 25lat tworzymy jedną z największych instytucji finansowych w Polsce, wyznaczając standardy nowoczesnych ubezpieczeń.

Jeśli chcesz pracować z najlepszymi – dołącz do nas!

Menedżer Obszaru Sprzedaży
Miejsce pracy: Radom
Twój zakres obowiązków
  • Rekrutacja i wdrażanie do zespołu nowych Doradców Ubezpieczeniowych
  • Odpowiedzialność za realizację realnych planów sprzedażowych
  • Motywowanie i koordynacja pracy swojego zespołu oraz prowadzenie szkoleń dla Doradców Ubezpieczeniowych
  • Budowanie długofalowych relacji w ramach portfela klientów
  • Ciągłe doskonalenie wiedzy o produktach i sprzedaży
Nasze wymagania
  • Doświadczenie w branży ubezpieczeniowej,rekrutacji i zarządzaniu zespołem sprzedażowym
  • Potwierdzone sukcesy w sprzedaży i rekrutacji
  • Wysokie umiejętności analizy i interpretacji wyników sprzedażowych oraz wdrażanie opartych o nie rozwiązań
  • Otwartość na pracę w branży, w której na pierwszym miejscu stawia się pomaganie innym
  • Znajomość social mediów i zainteresowanie aktualnymi trendami rekrutacyjnymi będą dodatkowym atutem
  • Wykształcenie wyższe, min. średnie
To oferujemy
  • Rozwój kompetencji związanych z pracą z zespołem – zapewniamy Ci profesjonalny system szkoleń menedżerskich
  • Kompleksowe wdrożenie do pracy – od początku otrzymujesz wsparcie doświadczonego mentora oraz zespołu rekrutacyjno - wdrożeniowego
  • Elastyczny czas i tryb pracy
  • Wieloskładnikowe wynagrodzenie (prowizje, premie i pozostałe) – masz realny wpływ na poziom swoich dochodów
  • Źródło wiedzy w postaci współpracy z ekspertami w dziedzinie ubezpieczeń
Benefity
  • Szeroki pakiet szkoleń menedżerskich
  • Działania rozwojowe
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Program poleceń
  • Program emerytalny
  • Opieka medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Programy motywacyjne i konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami, np. wycieczki zagraniczne
  • Pomoc finansowa w przypadku chorób i zdarzeń losowych w ramach członkostwa w naszej Fundacji