kandydatów

Etat Kierownik Zmiany Bankietów

Firma: REGENT WARSAW HOTEL miejsce pracy: Warszawa

5-gwiazdkowy hotel położony w eleganckiej dyplomatycznej dzielnicy Warszawy, w sąsiedztwie ambasad i królewskich ogrodów Parku Łazienkowskiego. Komfortowe wnętrza konferencyjne i profesjonalna obsługa gwarantuje sukces każdego spotkania biznesowego.

Regent Warsaw Hotel poszukuje osoby na stanowisko:

Kierownik Zmiany Bankietów
Miejsce pracy: Warszawa
Główne zadania:
  • Sprawowanie nadzoru nad bieżącą pracą Działu Bankietów,
  • Nadzór nad realizacją życzeń organizatorów i gości obsługiwanych wydarzeń,
  • Zapewnienie najwyższego poziomu zadowolenia gości zewnętrznych i wewnętrznych korzystających z usług powierzchni bankietowej,
  • Przypisywanie obowiązków podwładnym realizując zasadę wielozadaniowości i okresowe sprawdzanie ich wykonania,
  • Pomoc w planowaniu tygodniowego grafiku bankietu oraz harmonogramów pracy w celu zapewnienia odpowiedniej obsady personelu do obsługi,
  • Współpraca z innymi działami hotelu zapewniająca efektywny przepływ informacji.
Wymagania:
  • Otwartość na nowe wyzwania, umiejętność nawiązywania kontaktów, zdolności interpersonalne, wysoka kultura osobista i samodyscyplina,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
  • Umiejętność organizacji pracy, ustalania priorytetów, realizacji wyznaczonych celów w określonym czasie,
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i szybkiego podejmowania decyzji.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w dynamicznym zespole,
  • Pakiet świadczeń socjalnych i motywacyjnych (ubezpieczenie grupowe na życie, pakiety świadczeń medycznych, dofinansowanie wczasów i posiłków, paczki i bony świąteczne, preferencyjne stawki pracownicze na pobyty w hotelach),
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach Grupy Polskiego Holdingu Hotelowego,
  • Atrakcyjne stawki pracownicze na pobyty w hotelach należących do Grupy Polskiego Holdingu Hotelowego.

Prosimy o dopisanie w przesyłanym CV klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PHN Property Management PHN K Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A., Al. Jana Pawła II 12 lok. V/24, 00-124 Warszawa, moich danych osobowych, podanych przeze mnie w niniejszym formularzu aplikacyjnym, w tym w załączonym CV, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.”

W przypadku zainteresowania udziałem w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy dodatkowo o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PHN Property Management PHN K Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A., Al. Jana Pawła II 12 lok. V/24, 00-124 Warszawa, moich danych osobowych, podanych przeze mnie w niniejszym formularzu aplikacyjnym, w tym w załączonym CV, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, które będą mieć miejsce w okresie 1 roku od dnia wyrażenia zgody.”

Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z naszą Polityką Prywatności dostępną na stronie https://www.phnsa.pl/pl/strona/polityka-prywatnosci-i-ochrona-danych-osobowych Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.