kandydatów

Etat Analityk Systemowy Hurtowni Danych

Firma: Generali miejsce pracy: Warszawa

Analityk Systemowy Hurtowni Danych
Miejsce pracy: Warszawa
Twoje zadania:
  • Wykonywanie prac analitycznych na potrzeby wdrożeń w Hurtowni Danych
  • Analiza źródeł danych oraz potrzeb raportowych klientów Hurtowni Danych
  • Przygotowanie projektów analitycznych w postaci zapytań SQL
  • Projektowanie zmian we wcześniej zaimplementowanych procesach z dbałością o zachowanie stabilności Hurtowni Danych
  • Analiza ad-hoc, identyfikacja i naprawa potencjalnych błędów
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe (z zakresu nauk ścisłych: matematyka, fizyka, itp.)
  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy przy projektach Hurtowni Danych lub innych polegających na analizie danych w systemach bazodanowych
  • Biegła znajomość języka SQL oraz pakietu MS Office
  • Bardzo dobra znajomość bazy danych Oracle
  • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
  • Umiejętność budowania relacji i współpracy w zespole
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
Twoje korzyści:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów: karty sportowe, prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie, zniżki na produkty Generali, możliwość nauki języka angielskiego i profesjonalne wsparcie terapeutyczne
  • Praca w systemie hybrydowym w nowoczesnym biurze w centrum Warszawy
  • Podnoszenie kompetencji poprzez udział w szkoleniach i webinarach