kandydatów

Etat Młodszy Administrator Baz Danych

Firma: Generali miejsce pracy: Warszawa

Młodszy Administrator Baz Danych
Miejsce pracy: Warszawa
Twoje zadania:
  • Konfiguracja i administracja bazami danych Oracle, w tym konfiguracja wysokiej dostępności (RAC, DataGuard),
  • Podnoszenie wersji i wgrywanie poprawek,
  • Wykonywanie kopii bezpieczeństwa i uczestnictwo w testach DRP,
  • Zapewnienie wsparcia dla programistów w zakresie projektowania baz danych,
  • Zapewnienie wsparcia zespołowi w zakresie wydajności zapytań.
Nasze oczekiwania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia jako Oracle DBA,
  • Doświadczenie w poruszaniu się na platformie Centos Linux,
  • Doświadczenie w podnoszeniu wersji Oracle,
  • Znajomość komponentów infrastruktury IT,
  • Umiejętność jasnego i zwięzłego wyrażania pomysłów, faktów i opinii,
  • Umiejętność identyfikowania problemów, analizowania kluczowych informacji i łączenia faktów w celu znalezienia odpowiednich rozwiązań.
Mile widziane:
  • Znajomość baz danych Oracle w wersji 19c i wyższej,
  • Znajomość rozwiązań HA/DR (Oracle DataGuard, Oracle RAC),
  • Doświadczenie w strojeniu wydajności zapytań,
  • Umiejętność tworzenia skryptów w BASH,
  • Znajomość Exadaty,
  • Monitorowanie baz danych przy wykorzystaniu ZABIX/ Oracle OEM CC,
  • Doświadczenie w skryptowaniu w Python, Powershell,
  • Doświadczenie w rozwijaniu, patchowaniu i utrzymywaniu infrastruktury dla dużych aplikacji.
  • Twoje korzyści:
Twoje korzyści:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pakiet benefitów: karty sportowe, prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie, zniżki na produkty Generali,
  • Możliwość nauki języka angielskiego i profesjonalne wsparcie terapeutyczne,
  • Możliwość pracy stacjonarnie/hybrydowo/zdalnie.