kandydatów

Etat Recepcjonista / Recepcjonistka

Firma: Modlin Sp. z o.o. miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Ogłoszenie numer: 7739373, z dnia 2022-11-15

Modlin Sp. z o.o.

Dynamicznie rozwijająca się firma Modlin Sp. z o.o. zatrudni osoby na stanowisko:

Recepcjonista / Recepcjonistka

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Opis stanowiska

  • Zapewnienie najwyższej jakości obsługi gości,
  • Profesjonalne zameldowanie i wymeldowanie gości, przeprowadzone zgodnie ze standardami ale zawsze z indywidualnym podejściem do każdego z nich,
  • Odbieranie telefonów zewnętrznych i wewnętrznych, udzielanie informacji rozmówcom lub łączenie telefonów do innych osób,
  • Współpraca z pozostałymi działami hotelu, płynne przekazywanie informacji,
  • Dbanie o sprawne obracanie gotówką oraz kartami kredytowymi przy płatnościach.

Wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • Wysoka kultura osobista, dobra prezencja oraz grooming,
  • Nastawienie na najlepszą jakość obsługi,
  • Naturalna otwartość i umiejętność wyszukiwania i rozwiązywania potrzeb gości,
  • Elastyczność, gotowość do pracy w systemie zmianowym 7 dni w tygodniu, także w święta,
  • System zmianowy,
  • Samodzielność, umiejętność podejmowania decyzji, empatia.

Oferujemy

  • Zapewniamy zatrudnienie w gronie profesjonalistów i pasjonatów w dynamicznie rozwijającym się miejscu,
  • Oferujemy możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji.