kandydatów

Etat Starszy referent ds. kancelaryjnych

Firma: MUZEUM WARSZAWY miejsce pracy: Warszawa

Muzeum Warszawy poszukuje na stanowisko:

Starszy referent ds. kancelaryjnych

Biuro Muzeum

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: SRK_4BM/2022

Jeśli jesteś osobą komunikatywną, która lubi pomagać, a multitasking nie jest Ci obcy oraz chcesz się realizować biorąc czynny udział w rozwoju Muzeum Warszawy to szukamy właśnie Ciebie!

Zakres obowiązków:
  • przyjmowanie i porządkowanie korespondencji od interesantów wewnętrznych i zewnętrznych
  • wydawanie potwierdzeń odbioru pism składanych przez interesantów
  • przygotowywanie i nadawanie korespondencji wychodzącej z Muzeum
  • prowadzenie ewidencji korespondencji wychodzącej z Muzeum
  • udzielanie interesantom informacji, a w razie czego kierowanie ich do właściwych komórek organizacyjnych lub stanowisk pracy
  • opracowywanie przyjętej dokumentacji oraz stała dbałość o właściwe przechowywanie przyjętych akt
  • nadawanie korespondencji wychodzącej w Urzędach Pocztowych
  • udzielanie interesantom informacji na temat sposobu i etapu załatwiania ich spraw
  • przekazywanie dokumentacji do Archiwum Zakładowego
  • przestrzeganie zasad ochrony informacji i danych osobowych
  • udostępnianie dokumentów jawnych osobom upoważnionym
  • przestrzeganie instrukcji kancelaryjnej w zakresie obiegu dokumentów, przyjmowania i wysyłki korespondencji
Nasze wymagania niezbędne:
  • wykształcenie średnie
  • obsługa komputera: Windows, pakiet MS Office, Internet
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych
Mile widziane:
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość innych języków obcych
  • odpowiedzialność, lojalność, zdyscyplinowanie, uczciwość, punktualność, umiejętność organizowania pracy własnej, wysoka kultura osobista

Co oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony ok. 6 miesięcy, w pełnym wymiarze czasu pracy
  • wynagrodzenie zasadnicze w miesięcznej kwocie brutto w przedziale 4000 zł – 4300 zł w zależności od posiadanego stażu pracy i kwalifikacji
  • przyjazne środowisko pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • darmowe bilety wstępu do państwowych muzeów w Polsce
Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:„Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałem/łam do wiadomości i celów rekrutacji pracowników. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.”