kandydatów

Etat Pomoc Domowa

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7744311, z dnia 2022-11-17

Klient portalu Praca.pl

Pomoc Domowa

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Poszukujemy uczciwej i dyspozycyjnej osoby do sprzątania domu i pomocy przy pracach ogrodowych.

Wymagania

  • mile widziane referencje
  • doświadczenie w tego typu pracy
  • prawo jazdy (zakupy, załatwianie spraw na mieście)

Osoba na stanowisku powinna charakteryzować się:

  • uczciwością
  • pracowitością
  • zamiłowaniem do czystości
  • lubić zwierzęta
  • dyspozycyjnością
  • osoba kandydująca powinna mieć ogólny spryt i predyspozycje gospodyni.

Oferujemy

  • Praca od poniedziałku do piątku.,
  • Forma zatrudnienia do uzgodnienia.