kandydatów

Etat Actuarial Consultant

Firma: Neuburger & Partners Actuarial Services sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

O nas:

Neuburger & Partner (www.neuburger.com) jest renomowaną firmą doradczą w zakresie zakładowych programów emerytalnych z biurami w Monachium, Norymberdze, a obecnie także w Warszawie (jako Neuburger & Partners Actuarial Services Sp. z o.o.).

Nasza grupa spółek oferuje usługi w całym spektrum matematyki aktuarialnej i finansowej oraz związane z tym doradztwo informatyczne. Przedmiotem naszej pracy jest ocena świadczeń socjalnych firm naszych klientów zgodnie z krajowymi i międzynarodowymi przepisami o rachunkowości, a także szeroki zakres usług w ramach obsługi firmowych programów emerytalnych naszych klientów.

Wraz z naszą spółką zależną VSE (Versicherungsmathematische Softwareentwicklung GmbH) oferujemy również rozwiązania programowe do oceny zobowiązań emerytalnych.

Nasz zespół w Warszawie będzie początkowo wspierał nasze działania na rynku niemieckim, ale w przyszłości będzie także rozwijał nowe obszary biznesowe w Polsce.

Do tego potrzebujemy aktywnego wsparcia ze strony dobrze wykwalifikowanych pracowników ze znajomością języka niemieckiego.

Actuarial Consultant
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Przetwarzanie zagadnień matematyki aktuarialnej i finansowej
  • Sporządzanie raportów aktuarialnych dla zakładowych świadczeń socjalnych w Niemczech i w Polsce
  • Bieżąca obsługa firmowych programów emerytalnych naszych klientów
  • Jeśli posiadasz odpowiednią wiedzę z zakresu działalności aktuarialnej w Polsce:
    • Wsparcie w tworzeniu nowych obszarów biznesowych w Polsce
    • Przejęcie odpowiedzialności technicznej w ramach wsparcia technicznego współpracowników
  • Jeśli masz odpowiednie kwalifikacje i jesteś zainteresowany: Udział w naszych projektach oprogramowania
Oferujemy Ci:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjne świadczenia socjalne
  • Interesujące i interdyscyplinarne projekty w firmie doradczej zarządzanej przez właściciela
  • Wspierające środowisko pracy oparte na wzajemnym uznaniu i współpracy w wysoce zmotywowanym i doskonale wykwalifikowanym zespole
  • Elastyczna koncepcja miejsca pracy i czasu pracy dostosowana do Twoich potrzeb
  • Kompleksowe wprowadzenie i wdrożenie przez doświadczonych kolegów
  • Wynagrodzenie zależne od umiejętności i zaangażowania
  • Zróżnicowane możliwości szkolenia dostosowane do Twoich zainteresowań i wcześniejszej wiedzy
Nasze oczekiwania wobec Ciebie:
  • Znajomość języka niemieckiego na bardzo dobrym poziomie (co najmniej B2)
  • Pomyślnie ukończone studia matematyczne (licencjackie/magisterskie) lub studia naukowe o profilu matematycznym
  • Wysoka motywacja i chęć uczenia się
  • Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i orientacji na klienta
  • Mile widziane:
    • Doświadczenie zawodowe w branży aktuarialnej na rynku polskim
    • Rozpoczęcie lub ukończenie szkolenia na aktuariusza PSA
    • Znajomość zasad wyceny firmowych świadczeń socjalnych w Polsce
Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie?

W takim razie czekamy na Twoją aplikację, w tym:

  • list motywacyjny w języku niemieckim (prosimy o podanie Twoich oczekiwań płacowych oraz dostępności)
  • Curriculum Vitae (CV) w języku niemieckim lub angielskim.

Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku aplikowania.