kandydatów

Etat Specjalista ds. umów

Firma: KTI Poland S.A. miejsce pracy: Płock

KTI Poland S.A. jest międzynarodową firmą EPC oferującą usługi z zakresu projektowania, realizacji dostaw i budowy w przemyśle naftowym, gazowym, petrochemicznym, chemicznym i energetycznym.

Główne kompetencje firmy KTI to:

  • Instalacje rafineryjne, petrochemiczne i chemiczne;
  • Studia technologiczne/ wykonalności;
  • Doradztwo i zarządzanie projektami;
  • Technologie wysokich temperatur.
Specjalista ds. umów
Miejsce pracy: Płock
Zadania:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku Specjalisty ds. Umów w szczególności należeć będzie:

  • Sporządzanie umów z dostawcami i podwykonawcami oraz udział w przygotowaniu kontraktów (w tym kontraktów EPC),
  • Udział w procesach negocjacyjnych,
  • Analiza zapisów kontraktowych, wyjaśnianie nieścisłości, rozstrzyganie różnic interpretacyjnych;
  • Przygotowanie aneksów do umów (w porozumieniu z działami technicznymi i działem zamówień),
  • Proponowanie odpowiednich zapisów zabezpieczających interesy firmy,
  • Ocena roszczeń podwykonawców i dostawców pod kątem treści zawartych Kontraktów,
  • Rejestracja i archiwizacja umów oraz korespondencji zewnętrznej i wewnętrznej, sporządzanie wymaganych raportów, prowadzenie korespondencji z podwykonawcami i dostawcami w celu prawidłowego przebiegu projektu,
  • Współpraca z działem wykonawstwa, działem rozliczeń i działem zamówień w kwestiach związanych z obsługą umów,
  • Sporządzanie innych dokumentów formalnych dotyczących procesu kontraktacji oraz wykonywanie zadań zleconych przez przełożonego,
  • Udział w przygotowywaniu ofert handlowych,
  • Utrzymywanie stałych kontaktów z klientami.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe prawnicze,
  • Dobra znajomość prawa cywilnego,
  • Doświadczenie przy przygotowywaniu umów  – minimum 2 lata,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (w tym jęz. ang. prawniczego)- warunek konieczny,
  • Rozwinięta umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office,
  • Komunikatywność i umiejętność negocjacji z kontrahentami.

Cechy osobowościowe:

  • Skrupulatność, samodzielność,
  • Wysoka etyka pracy i pozytywne nastawienie.
Oferujemy:
  • ]Umowę o pracę w firmie inżynieryjnej o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • ]Bardzo przyjazną atmosferę w biurze,
  • ]Udział w ciekawych, wielobranżowych projektach realizowanych w kraju i za granicą dla renomowanych klientów w branżach: Oil & Gas, chemicznej i energetycznej,
  • ]Współpraca z wysokiej klasy specjalistami z kraju i zagranicy,
  • ]Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna LUX MED, ubezpieczenie NNW, Karta MultiSport, dofinansowanie wypoczynku.