kandydatów

Etat B2B Handlowiec

Firma: Aklima Polska miejsce pracy: Warszawa

Aklima Polska spółka z o.o , wiodący dystrybutor najnowocześniejszych systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych światowych producentów zatrudni Przedstawiciela Handlowego B2B na rynku Polskim.

B2B Handlowiec
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • stworzenie aktywnej sieci sprzedaży (instalatorów)
  • udział w projektach inwestycyjnych
  • realizacja celów sprzedaży.
Wymagania:
  • znajomość branży HVAC
  • znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w zakresie obsługi klienta
  • umiejętność dobrej organizacji pracy
  • umiejętność słuchania,sprawność,pewność siebie
Oferujemy:
  • praca w nowoczesnej międzynarodowej firmie
  • zatrudnienia w oparciu o umowę B2B
  • wynagrodzenie na start 15.000 PLN netto + % od sprzedaży
  • prywatna opieka medyczna
  • rozwój kariery
  • samodzielność, praca z ciekawymi i odnoszącymi sukcesy ludźmi
  • delegacje
  • podróży z naszą firmą
  • profesjonalny system szkoleń
  • niezbędne narzędzia pracy