kandydatów

Etat Specjalista w Dziale Księgowo-Finansowym

Firma: WARSZAWSKA OPERA KAMERALNA miejsce pracy: Warszawa

Specjalista w Dziale Księgowo-Finansowym
Miejsce pracy: Warszawa
OBOWIĄZKI:
  • Wsparcie działu Księgowo-Finansowego;
  • Wprowadzanie dokumentów księgowych (dokumenty sprzedaży, zakupu) do systemu finansowo-księgowego;
  • Ewidencja wyciągów bankowych, raportów kasowych;
  • Kontrola formalno-rachunkowa dokumentów księgowych;
  • Prowadzenie rejestru środków trwałych oraz rozliczeń międzyokresowych;
  • Prowadzenie kasy głównej;
  • Bieżący monitoring rozrachunków, uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami;
  • Uczestnictwo w procesie zamknięcia miesiąca oraz w procesie zamknięcia roku (w tym sporządzanie wymaganych załączników w zakresie powierzonych obowiązków)
  • Wsparcie przy sporządzaniu deklaracji/sprawozdań (na potrzeby US, GUS oraz innych instytucji zewnętrznych);
  • Współpraca z działami merytorycznym w obszarze powierzonych obowiązków służbowych;
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów księgowych;
  • Zastępstwo pozostałych pracowników Działu Księgowo-Finansowego w zakresie uzgodnionym z Głównym Księgowym.
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie minimum ekonomiczne;
  • Praktyka w księgowości w jednostkach sektora finansów publicznych (mile widziana)
  • Znajomość zagadnień z zakresu przepisów podatkowych (CIT/VAT), ustawy
    o rachunkowości, ustawy o finansach publicznych oraz o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych;
    Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office) i urządzeń biurowych;
  • Umiejętność obsługi, co najmniej w stopniu podstawowym programów księgowo-finansowych (w szczególności program RAKS mile widziana);
  • Wysoka kultura osobista.
  • Obowiązkowość, rzetelność i terminowość;
    Lojalność i odpowiedzialność;
  • Umiejętność pracy w zespole;
OFERUJEMY:
  • Forma zatrudnienia: pełen etat, umowa o pracę na okres próbny, w perspektywie umowa na czas określony lub nieokreślony;
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych;
  • Praca w zespole;
  • Fundusz Świadczeń Socjalnych oraz możliwość korzystania z Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej;
WARUNKI APLIKOWANIA:

Wymagane dokumenty:

  • CV wraz z listem motywacyjnym sporządzone w języku polskim;
  • Kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, staż pracy oraz posiadane kwalifikacje;

Aplikacje należy złożyć do dnia 15.12.2022 r.: osobiście lub pocztą – adres: Warszawska Opera Kameralna ul. Obrońców 31, 03-933 Warszawa) z dopiskiem rekrutacja na stanowisko „Specjalista w dziale Księgowo-Finansowym” lub pocztą elektroniczną za pomocą przycisku aplikowania.

Warszawska Opera Kameralna w procesie rekrutacji zastrzega sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o zamieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Warszawską Operę Kameralną na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku)."Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.