kandydatów

Etat Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa

Firma: Coral Travel Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa
Miejsce pracy: Warszawa

Coral Travel Poland jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding, który działa na  ynku od 1992 roku. Grupa OTI zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie, a z jej usług skorzystało w tym czasie ponad 20 mln turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 1999 roku, będąc dziś na 4 miejscu w rankingu największych biur podróży. Dziś oferuje wyjazdy wakacyjne do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Egiptu, Tunezji oraz krajów egzotycznych jak Dominikana, Tajlandia czy Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Twoje zadania:
  • Rozliczanie marży turystycznej
  • Przygotowywanie danych do deklaracji VAT
  • Przygotowywanie danych i rozliczeń dla podmiotów powiązanych
  • Nadzór nad fakturowaniem wewnętrznym i zewnętrznym
  • Analiza i prawidłowe rozliczanie przychodów
  • Organizacja pracy podległego zespołu (4-5 osobowego)

Nasze oczekiwania:
  • Doświadczenie w branży turystycznej (warunek konieczny)
  • Wykształcenie wyższe w obszarze Rachunkowości, Finansów, Ekonomii
  • Doświadczenie na podobnym, samodzielnym stanowisku, minimum 2-3 lata
  • Zaawansowana znajomość programów MS Excel oraz Symfonia
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację, min. B2
  • Umiejętność analizy danych
  • Umiejętność pracy w zespole, a także predyspozycje do zarządzania pracą zespołu
  • Oraz: asertywność, skrupulatność, bardzo dobra organizacja pracy
Co oferujemy?
  • Kartę lunchową - 275 zł miesięcznie
  • Prywatną opiekę medyczną oraz dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Platformę myBenefit lub kartę Multisport (do wyboru)
  • Zniżki na wakacje dla Ciebie oraz Twoich bliskich
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę