kandydatów

Etat Operator obrabiarek sterowanych

Firma: Młodzieżowe Biuro Pracy Siedlce miejsce pracy: Siedlce

Młodzieżowe Biuro Pracy Siedlce
Operator obrabiarek sterowanych
Miejsce pracy: Siedlce
Numer: 107/11/2022
OBOWIĄZKI:

praca przy obrabiarce skrawającej

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: umiejętność obsługi obrabiarki skrawającej (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)

Miejsce pracy:

Siedlce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Siedlce