Etat Montażysta bram i napędów bram garażowych i ogrodzeniowych

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Montażysta bram i napędów bram garażowych i ogrodzeniowych
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/22/14577
OBOWIĄZKI:

Montaż bram garażowych; ogrodzeniowych; ogrodzeń; napędów, drzwi, szlabanów - przeglądy.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Monter bram
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: polski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie średnie - elektronika; umiejętność pracy w zespole; prawo jazdy kat. B; mile widziane doświadczenia zawodowe; bardzo dobra znajomość języka polskiego. Obowiązki: Montaż bram garażowych; ogrodzeniowych; ogrodzeń; napędów, drzwi, szlabanów - przeglądy.

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy