kandydatów

Etat Specjalista

Firma: Główny Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych w Warszawie miejsce pracy: Warszawa

Główny Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych w Warszawie
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 111587

Warunki pracy

  • Praca w biurze w siedzibie GIJHARS.

  • Praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godz. dziennie.

  • Warunki pracy: praca biurowa.

  • Praca w budynku częściowo dostosowanym do potrzeb osób z niepełnosprawnościami (odpowiednia szerokość ciągów komunikacyjnych, drzwi zaopatrzone w samozamykacze, w budynku jest winda i podjazd, winda niedostosowana dla osób niewidomych, na 8 piętrze jest toaleta dla osób poruszających się na wózkach). Praca na 10 piętrze.

  • Narzędzia pracy: komputer, sprzęt biurowy.

  • Wyjazdy służbowe.

  • Stres związany z obsługą klienta.

  • Stały duży dopływ informacji i gotowość do odpowiedzi.

  • Zagrożenie korupcją.

Zakres zadań

  • Przygotowuje rejestr umów GIJHARS w oparciu o przepisy prawa.
  • Wprowadza informacje o zawartych umowach do rejestru umów GIJHARS oraz do rejestru umów prowadzonego przez Ministerstwo Finansów.
  • Prowadzi sprawy administracyjno-majątkowe laboratoriów GIJHARS.
  • Obsługuje administracyjno-gospodarczo centralę GIJHARS.
  • Dokonuje zakupów towarów, usług i robót budowlanych poniżej progu stosowania ustawy w Biurze Administracji wraz z przygotowywaniem opisu przedmiotu zamówienia, opracowywaniem treści umów, udziałem w pracach komisji przetargowej a także radach budowy.
  • Realizuje umowy zawarte w wyniku postępowań o zamówienie publiczne bądź wewnętrznej procedury zakupowej.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego w pracy biurowej
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność obsługi pakietu Office
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność argumentowania
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

    Pozostałe oferty pracy w firmie Główny Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych w Warszawie
    w firmie: , Wybierz

    Poleć ofertę pracy
    Data dodania: 01-12-2022
    Wyświetleń: 60