kandydatów

Etat Specjalista ds. zakupów (import)

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7793598, z dnia 2022-12-02

Klient portalu Praca.pl

Specjalista ds. zakupów (import)

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie oraz wdrażanie nowych kontrahentów oraz produktów
  • Rozwijanie relacji z dostawcami
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Analiza oraz kontrola stanów magazynowych
  • Opracowywanie oraz składanie zamówień do dostawców
  • Nadzór nad procesem realizacji zamówień ( import )
  • Kontrola dokumentacji zakupowej oraz importowej
  • Współpraca z agencjami celnymi oraz spedycją
  • Obsługa reklamacji u dostawców
  • Ewidencja danych w systemie oraz bazach danych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w imporcie towarów z Chin - minimum 2 lata
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym ( B2/C1)
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne oraz negocjacyjne
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Dobra organizacja pracy oraz samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • Umiejętności analityczne
  • Dokładności, sumienności oraz odpowiedzialności w realizacji powierzonych zadań

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie handlowej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy
  • Samodzielne stanowisko pracy
  • Nastawienie na współpracę i niekorporacyjną atmosferę
  • Możliwość wdrażania własnych inicjatyw i realny wpływ na rozwój firmy
  • Narzędzia pracy
  • Rozwój zawodowy, udział w szkoleniach
  • Opieka medyczna