kandydatów

Etat Inżynier / Programista

Firma: Elprotronic Inc. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7803432, z dnia 2022-12-06

Firma Elprotronic Inc. sprzedaje urządzenia do programowania systemów wbudowanych jak i zarówno udziela usługi inżynierskie w ramach indywidualnych kontraktów. Produkty firmy Elprotronic Inc. sprzedawane są na całym świecie glównie dla firm w ramach automatyzacji produkcji.

Inżynier / Programista

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Pisanie i testowanie oprogramowania wbudowanego (embedded) w jeżyku C oraz oprogramowania na systemie Windows/Linux w języku C++,
  • Instalacja, debugowanie, i testowanie mikrokontrolerów (i.e. TI, ST, NXP, etc.) na płytkach do oprogramowania w ramach komunikacji JTAG/SWD, i także pamięci zewnętrznej SPI (i.e. Winbond, Micron, etc.),
  • Pisanie dokumentacji tłumaczącej wypełnione przez pracownika zadania na Wiki (Confluence),
  • Współpraca z pracownikami firmy Elprotronic Inc. w języku polskim i angielskim,
  • Zainteresowanie tematyką technologii procesorów wbudowanych jak i możliwość pracowania w grupie i też samodzielnie z małą ilością nadzoru.
  • Codzienna komunikacja na systemie Slack.

Wymagania

  • Ogólne wykształcenie inżyniera/informatyka,
  • Biegłe władanie językami C/C++ wymagane, ARM assembly zalecane. Znajomość protokołów JTAG/SWD/SPI pomocna,
  • Biegłe używanie IDE Visual Studio C++, i integracja z Git. Znajomość kompilatorów IAR/Keil pomocna.

Oferujemy

  • Oferta jest na pozycję: Programista Embedded C/C++ (młodszy specjalista - specjalista)
  • Oferta jest na Umowę o Pracę na pełny etat,
  • Wynagrodzenie będzie proporcjonalne do kwalifikacji, doświadczenia i umiejętności pracownika.