kandydatów

Etat Manager ds. edukacji zagranicznej

Firma: Baltic Council for International Education Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7805409, z dnia 2022-12-07

Baltic Council for International Education jest agencją edukacyjną specjalizującą się w doradztwie w zakresie edukacji zagranicznej. Oferujemy pomoc w procesie aplikacji na zagraniczne uniwersytety, do prywatnych i państwowych szkół średnich i college’y. Nasza oferta obejmuje także kursy i obozy językowe na całym świecie. Od lat pomagamy spełniać marzenia o nauce w Europie, Kanadzie, USA, Australii i w innych krajach.

Manager ds. edukacji zagranicznej

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • sprzedaż produktów firmy – zagraniczne programy studiów: zagraniczne uczelnie, szkoły średnie i kursy językowe
  • obsługa klienta: przedstawianie oferty firmy podczas konsultacji; udzielanie wysokiej jakości informacji o ofercie edukacyjnej zagranicznych uczelni, zagranicznych szkół średnich i międzynarodowych kursach językowych oraz o procesach aplikacyjnych do tych instytucji
  • obsługa klienta: bezpośredni kontakt z klientem w zakresie udzielania wskazówek i porad w procesach aplikacyjnych do zagranicznych placówek edukacyjnych; praca w systemach aplikacyjnych zagranicznych instytucji edukacyjnych
  • organizacja i udział w międzynarodowych targach edukacyjnych w Polsce
  • współpraca z międzynarodowymi instytucjami edukacyjnymi, w tym udział w międzynarodowych targach edukacyjnych za granicą oraz wizyty studyjne
  • organizacja seminariów, webinariów, prezentacji oraz innych wydarzeń i projektów związanych z edukacją międzynarodową
  • opracowywanie i redagowanie tekstów; tłumaczenia z angielskiego na polski
  • przygotowywanie i publikowanie materiałów marketingowych: artykułów, notatek, broszur, wpisów w mediach społecznościowych, innych materiałów itp.; zapewnienie codziennego wsparcia administracyjnego i marketingowego
  • pomoc w promocji międzynarodowej edukacji i marketingu

Wymagania

  • wykształcenie wyższe; studia za granicą (pełny stopień lub wymiana międzynarodowa) będą dodatkowym atutem
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom CEFR C1 lub C2)
  • doświadczenie w sprzedaży i/lub marketingu w międzynarodowej branży edukacyjnej będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywność, dobra organizacja czasu i umiejętność ustalania priorytetów
  • znajomość oprogramowania MS Office (Excel, Word, PowerPoint)

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie w firmie działającej w stale rozwijającej się międzynarodowej branży edukacyjnej
  • konkurencyjne wynagrodzenie i stałą umowę o pracę (umowa o pracę)
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym i zgranym zespole
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • doskonała lokalizacja: nowoczesne biuro w Warszawie, tuż przy metrze Politechnika
  • wyjazdy służbowe i wizyty studyjne za granicą
  • dodatkowy dzień wolny w dniu Twoich urodzin
  • zniżki na programy edukacyjne oferowane przez agencję zarówno dla pracowników, jak i ich rodzin
  • pyszną kawę, abyśmy zawsze mieli energię do pracy

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 07-12-2022
Wyświetleń: 74