Etat Kierownik / Kierowniczka Rozwoju Kanałów Sprzedaży Dyskonty

Firma: Lotte Wedel Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Kierownik / Kierowniczka Rozwoju Kanałów Sprzedaży Dyskonty
PRACUJ Z NAMI Z CZEKOLADOWĄ PRZYJEMNOŚCIĄ…
którą zagwarantują:
  • umowa o pracę,
  • dofinansowanie do posiłków w naszej firmowej stołówce z bezpłatną dostawą do wybranych dzielnic Warszawy,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań,
  • możliwość korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej,
  • perspektywa rozwoju zawodowego w renomowanej firmie,
  • słodkie paczki na święta i Dzień Dziecka, bony na święta, dofinansowanie do wakacji i konkursy dla pracowników,
  • doskonała lokalizacja, zaledwie 5 minut od Dworca Wschodniego i metra Stadion Narodowy,
  • krótszy czas pracy w piątki (pon.-czw.pracujemy 30 min dłużej, a w piątki kończymy 2h wcześniej)
  • budynek biurowy jest częściowo dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową,
  • zniżki na bilety Kolei Mazowieckich,
  • ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna (rehabilitacje, szczepienia ochronne),
  • aktywności i programy rozwojowe, w tym szkolenia, sport i programy CSR,
  • dofinansowanie do karty MultiSport i udogodnienia dla rowerzystów,
  • swobodny dostęp do produktów i nowości, zniżki w Firmowym Sklepiku Wedla oraz Pijalniach Czekolady E. Wedel,
  • elastyczny czas pracy, możliwość pracy z domu,
  • wolontariat pracowniczy,
  • samochód służbowy.
…i wiele więcej. Sprawdź TUTAJ!

POZNAJ WYJĄTKOWE SKŁADNIKI SWOJEJ PRZYSZŁEJ PRACY.
To będą Twoje zadania:
  • Przygotowanie i zatwierdzenie ramowego rocznego planu wsparcia dla klientów kanału dyskontowego
  • Monitoring realizacji celów wynikających z ramowego planu wsparcia i opracowanie planów naprawczych w przypadku braku realizacji celów przez podległych Klientów
  • Prowadzenie oraz nadzór nad prowadzeniem projektów mających na celu dostarczenie narzędzi do realizacji głównych wskaźników biznesowych u podległych Klientów: projekty NPD, aktywacje rynkowe (we współpracy z zewnętrzynymi partnerami), projekty merchandisingowe
  • Zdobywanie wiedzy poprzez analizę otoczenia konkurencyjnego, trandów kierujących zachowaniami kupujących, specyficznej wiedzy dotyczącej podległych Klientów – przekładanie tej wiedzy na rekomendacje narzędzi wspierających realizację głównych wskaźników biznesowych
  • Postewaluacja efektywności wdrażanych narzędzi oraz rekomendacja zmian w kolejnym cyklu rocznym
  • Spotkania z przedstawicielami Klientów w celu przedstawienia rekomendacji dotyczących rozwoju biznesu LOTTE Wedel i kategorii słodyczy
  • Współpraca z odpowiednimi funkcjami odpowiedzialnymi za zarządzenie klientem
  • Nadzór pracy bezpośrednich podwładnych oraz identyfikacja potrzeb rozwojowych podległych pracowników
  • Efektywne zarządzanie budżetem Marketingu Handlowego dedykowanym do podległych Kanałów Sprzedaży
OFERTA, KTÓREJ TRUDNO SIĘ OPRZEĆ…
Dołącz do nas, jeśli spełniasz te wymagania:
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w dziale sprzedaży, marketingu handlowego
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku managerskim
  • Umiejętność zarządzania klientami
  • Umiejętność zarządzania zespołem (bezpośrednio podległym i matrixowym)
  • Znajomość specyfiki prowadzenia projektów IPM, procesów budżetowania, MTP, demand planningu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość rynku FMCG
  • Aktywne podejście do rozwiązywania zadań i problemów
  • Wysokie umiejętności analityczne, komunikacyjne, przekonywania, sprzedawania koncepcji, prezentacji
  • Umiejętność planowania, syntezy danych, krytycznej analizy problemu
  • Umiejętność logicznej argumentacji i obrony prezentowanego stanowiska
Dbamy o dostępność i równe szanse na każdym etapie procesu rekrutacyjnego. Jeżeli masz jakiekolwiek dodatkowe potrzeby podczas procesu, poinformuj o tym w CV lub podczas rozmowy telefonicznej.