kandydatów

Etat Główny administrator systemu

Firma: SP EUROPE Sp. z o.о. miejsce pracy: Pruszków

SP EUROPE Sp. z o.о.

Firma działa na polskim rynku od 2016 roku i realizuje dostawę, import i dystrybucję części samochodowych oraz smarów do samochodów osobowych i dostawczych do ponad 50 krajów.

Główny administrator systemu
Miejsce pracy: Pruszków

OBOWIĄZKI:

  • Konsultacje użytkowników oprogramowania i urządzeń.
  • Szkolenie użytkowników w zakresie oprogramowania, które jest wykorzystywane przez firmę.
  • Obsługa technologii informacyjnych i urządzeń,
  • diagnostyka i naprawa urządzeń (na poziomie dużych podzespołów).
  • Nabycie sprzętu komputerowego i oprogramowania, prowadzenie umów na usługi informacyjne.
  • Organizacja miejsc pracy dla użytkowników.
  • Ochrona antywirusowa.
  • Organizacja przechownania i dostępu do informacji.
  • Organizacja i kontrola kopiowania zapasowego informacji służbowej.
  • Organizacja i kontrola funkcjonowania IP telefonii.
  • Organizacja i kontrola dostępu do sieci internetowej.
  • Organizacja/konserwacja/naprawa/modernizacja/planowanie sieci kablowej, monitoringu  i systemu kontroli akcesu.
  • Inwentaryzacja i ewidencja urządzeń.

WYMAGANIA:

  • Ogólne zasady organizacji  sieci IP, trasowanie, diagnostyka defektów,
  • Windows server (2008-2016) na poziomie administratora, zarządzanie zasadami grupy,
  • IP telefonia Asterisk/Elastix, znajomość Linux/Unix,
  • Podstawowa znajomość serwisów chmur na platformie VMWare.
  • Windows i MSOffice na poziomie użytkownika.
  • Mile widziane jest doświadczenie w pracy z terminałami
WARUNKI:
  • Ciekawa praca w stabilnej i rozwijającej się firmie;
  • Biuro pod adresem: PANATTONI PARK PRUSZKÓW IV, Pruszków ul. Południowy zachód. Józefa 1;
  • Oficjalne zatrudnienie i terminowe płace;
  • Dodatkowy pakiet socjalny;
  • Wysoki poziom automatyzacji wszystkich procesów;
  • Regularne szkolenia i możliwości kariery;
  • Wynagrodzenie ustalane jst indywidualnie na podstawie wyników rozmowy kwalifikacyjnej;
  • Dostawa transportem korporacyjnym na trasie: Pruszków WKD do biura i z powrotem;
  • Zakwaterowanie nie jest zapewnione.