kandydatów

Etat Specjalista ds. Zarządzania Umowami

Firma: PGE Energia Ciepła S.A. miejsce pracy: Warszawa

PGE Energia Ciepła S.A. z Grupy PGE

jest największym w Polsce producentem energii elektrycznej i ciepła, wytwarzanych w procesie wysokosprawnej kogeneracji. Jesteśmy liderem w branży ciepłowniczej w Polsce.

Gwarantujemy bezpieczne i stabilne warunki pracy. Inwestujemy w przyszłość: zarówno w nisko- i zeroemisyjne ciepłownictwo, jak i w ciągły rozwój pracowników.

Proponujemy atrakcyjną i przyszłościową ścieżkę kariery dla naszych pracowników.

Dołącz do naszego świata pełnego mocy i energii!

Specjalista ds. Zarządzania Umowami
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: PGEEC/CEN/JS/40/2022

Twój zakres obowiązków:

  • Rejestracja i archiwizacja zawartych umów.
  • Wystawianie i wysyłanie zamówień do dostawców oraz wypowiadanie warunków umów.
  • Koordynowanie procesów ewidencji zwrotów zabezpieczeń umów oraz obsługa procesu reklamacji.
  • Wnioskowanie o wystawienie not obciążeniowych.
  • Uruchamianie płatności w systemie oraz analizowanie i raportowanie procesu rozliczenia kontraktu.
  • Weryfikowanie zasadności wnioskowanych kar w stosunku do zapisów kontraktów oraz prowadzenie procesu wyrażenia zgody/odmowy na cesję wierzytelności.
  • Proponowanie zmian w procedurach i instrukcjach oraz uczestnictwo we wdrażaniu zmian w narzędziach informatycznych z obszaru zarządzania umowami.
  • Przygotowanie aneksów oraz porozumień do zawartych umów oraz raportowanie statusów prowadzonych spraw.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe.
  • 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku specjalistycznym w obszarze zakupów lub logistyki, w tym 2 lata współpracy z dostawcami i wykonawcami.
  • Znajomość procesów zarządzania umowami oraz procesów zakupowych opartych o Pzp.
  • Komunikatywność, samodzielność i otwartość na zmiany.
  • Kreatywność, proaktywna postawa oraz umiejętność pracy zespołowej.
  • Znajomość MS Office na poziomie średniozaawansowanym.

Mile widziane:

  • Znajomość SAP (MM,FI,CO,PM) oraz narzędzi informatycznych wspierających procesy administracyjne.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym (poziom B1).

Ze swojej strony oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Możliwość poszerzania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności poprzez m.in. udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i członków Twojej rodziny.
  • Bogaty system kafeteryjny ZFŚS.
  • Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka.
  • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych (np. grupowe ubezpieczenie na życie, korzystne warunki dołączenia do Pracowniczego Programu Emerytalnego).
  • Przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą.