Etat Główny Specjalista w Zespole Administracyjno - Technicznym

Firma: Związek Rzemiosła Polskiego miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7846170, z dnia 2022-12-23

Związek Rzemiosła Polskiego jest największą i najstarszą ogólnopolską społeczno-zawodową organizacją samorządu gospodarczego, działającą od 1933 r., zrzeszającą w swych strukturach rzemieślników oraz innych mikro, małych i średnich przedsiębiorców. Jako organizacja pracodawców bierze udział w dialogu społecznym, w tym w pracach Rady Dialogu Społecznego oraz innych gremiów opiniodawczo-doradczych. Związek prowadzi działalność gospodarczą, z której zyski przeznacza na cele statutowe.

Główny Specjalista w Zespole Administracyjno - Technicznym

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Obsługa administracyjno-techniczna biura ZRP, w tym zaopatrzenie,
  • Wykonywanie zadań w zakresie administrowania i organizacji obsługi technicznej nieruchomości ZRP,
  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem urządzeń technicznych, IT, naprawami i konserwacją; koordynowanie oraz uczestniczenie w okresowych przeglądach administracyjno- technicznych stanu budynków i pomieszczeń,
  • Wsparcie w nadzorze nad funkcjonowaniem i eksploatacją wynajmowanych lokali oraz ośrodków zamiejscowych ZRP,
  • Bieżące kontakty z najemcami,
  • Prowadzenie i monitorowanie baz danych, rejestrów i ewidencji,
  • Segregowanie, ewidencjonowanie i tworzenie zbiorów dokumentacji,
  • Kontakt z urzędami, instytucjami oraz firmami zewnętrznymi.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki techniczne,
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Samodzielność oraz energia w działaniu,
  • Sprawna organizacja pracy,
  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie programów biurowych,
  • Zainteresowanie IT - mile widziane.

Poszukujemy osoby, która potrafi i lubi pracować w warunkach wielozadaniowości.

Oferujemy

  • Możliwość podjęcia stałej i ciekawej pracy w ramach umowy o pracę,
  • Zatrudnienie na czas określony z możliwością przedłużenia umowy i awansu,
  • Stabilną i długofalową współpracę,
  • Rozwój zawodowy.