kandydatów

Etat Operatorka Maszyn / Operator Maszyn

Firma: Mars Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Błonie

Operatorka Maszyn / Operator Maszyn

Poszukujemy wielu kandydatów.
Głównym celem stanowiska pracy jest produkcja jedzenia dla zwierząt domowych.

Zadania na tym stanowisku:
  • Obsługa oraz nadzór nad pracą maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Utrzymanie standardów czystości
  • Usuwanie awarii i zapobieganie ich powstawaniu
  • Aktywny udział w procesie usprawnień
  • Organizacja pracy osób w danym rejonie (Współpracowników Działu Produkcji, agencji pracy tymczasowej) z możliwością zastępstw na ich stanowiskach pracy
Oczekujemy:
  • Posiadania zdolności technicznych
  • Umiejętności obsługi komputera
  • Dokładności, sumienności i zaangażowania
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Gotowości do pracy zmianowej, czterobrygadowej
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bez okresu próbnego
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, uzupełnione o premię biznesową i świąteczną
  • Dodatek zmianowy i nocny
  • Jasny system podwyżkowy obejmujący wszystkich Współpracowników
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu w ramach struktur firmy
  • Pozytywny i zgrany zespół
  • Szkolenia przygotowujące do pracy na oferowanym stanowisku
  • Grafik ustalany z wyprzedzeniem
  • Najwyższe normy bezpieczeństwa pracy
  • Darmowy parking
  • Bonus finansowy za polecenie kandydata
  • Pakiet dodatkowych benefitów, m.in. ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i rodziny, kartę Multisport na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do posiłków, możliwość zakupu firmowych produktów po preferencyjnych cenach