kandydatów

Etat Specjalista ds. Marketingu - Nieruchomości

Firma: EPCM Executive Search miejsce pracy: Warszawa

Międzynarodowy deweloper realizujący inwestycje mieszkaniowe i działający od lat na polskim rynku poszukuje osoby na stanowisko Specjalisty ds. Marketingu. Zatrudniona osoba będzie współtworzyć zespół marketingu pracując przy bieżących projektach inwestycji mieszkaniowych. Klient zapewnia przyjazną atmosferę pracy, rozbudowany pakiet benefitów oraz możliwość rozwoju zawodowego w strukturach.

Specjalista ds. Marketingu - Nieruchomości
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie bieżącej dokumentacji, raportów, prezentacji;
  • Przygotowywanie zestawień kosztów prowadzonych projektów;
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi (agencje reklamowe, media, drukarnie);
  • Współudział w opracowywaniu materiałów promocyjnych;
  • Udział w projektach marketingowych;
  • Analiza działań konkurencji (w terenie, mediach, online);
  • Wspieranie Działu Marketingu w codziennych zadaniach.
Wymagania klienta:
  • Co najmniej trzyletnie doświadczenie w dziale Marketingu w branży deweloperskiej lub w agencji marketingowej obsługującej firmę deweloperską;
  • Znajomość narzędzi marketingowych;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność obsługi programów z Pakietu Office oraz sprzętów biurowych;
  • Samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę;
  • Dobra organizacja pracy, doświadczenie w prowadzeniu kilku projektów jednocześnie;
  • Komunikatywność, otwartość na pracę zespołową;
  • Kreatywność i nieszablonowe podejście do realizowanych projektów.
Pracodawca oferuje:
  • Umowę o pracę;
  • Ubezpieczenie medyczne, kartę Ticket Restaurant, dofinansowanie karty Multisport;
  • Możliwość udziału w bogatej ofercie szkoleń;
  • Pracę w przyjemnym biurze w dogodnej lokalizacji (przy metrze);
  • Pracę w firmie międzynarodowej z branży nieruchomości będącej w trakcie dynamicznego rozwoju.
EPCM Executive Search:

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w obszarach Engineering, Property, Construction & Management. Specjalizujemy się w rekrutacji managerów i specjalistów z takich branż jak Nieruchomości, Budownictwo, Produkcja, Architektura & Konsulting.