kandydatów

Etat Real Estate Lawyer

Firma: EPCM Executive Search miejsce pracy: Warszawa

Spółka deweloperska z międzynarodowych kapitałem inwestująca w nieruchomości komercyjne. W związku z prowadzoną działalnością deweloperską oraz okresem intensywnego rozwoju struktur poszukujemy Kandydatów/ek z doświadczeniem na podobnym stanowisku w pracy przy obsłudze prawnej spółek deweloperskich na etapie nabywania nieruchomości gruntowych/projektów/spółek, przygotowywania projektów oraz obsługi procesu budowlanego, leasingu, asset managementu i sprzedaży.

Firma zapewnia atrakcyjną i stabilną pracę w siedzibie w Warszawie z bieżącym kontaktem z centralą zagranicą. Stanowisko podlega pod Członka Zarządu w Polsce oraz funkcyjnego przełożonego poza Polską.

Real Estate Lawyer
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Obsługa prawna spółek deweloperskich, w szczególności: nabywanie nieruchomości, umowy o roboty budowlane, aspekty administracyjno-prawne procesu budowlanego, leasing, asset management; sprzedaż nieruchomości
  • Przygotowywanie projektów umów, pism, wniosków do organów i Sądów
  • Przygotowywanie raportów i zestawień
  • Kontakt z urzędami oraz prowadzenie procesów sądowych w imieniu dewelopera
  • Opieka nad obiegiem dokumentacji wewnętrznej i zewnętrznej
Oczekiwania wobec Kandydatów:
  • Doświadczenie: około 10 lat, najlepiej najpierw w dużej kancelarii lub spółce Real Estate
  • Języki: dobry angielski na poziomie swobodnej komunikacji biznesowej
  • Samodzielny, decyzyjny i zdolny do obrony swojego stanowiska
  • Doświadczenie przede wszystkim w nieruchomościach (nabywanie nieruchomości, umowy o roboty budowlane, aspekty administracyjno-prawne procesu budowlanego), ale również w innych dziedzinach prawa np. prawo spółek, prawo pracy, ochrona danych osobowych, etc.
  • Wykształcenie wyższe prawnicze
  • Stanowisko jest do objęcia od zaraz
Oferta:
  • Kontrakt managerski - B2B lub UoP
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet socjalny
  • Praca w międzynarodowym środowisku