Etat Asystent / Asystentka ds. Rozliczeń / Fakturzysta Fakturzystka

Firma: Coral Travel Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Asystent / Asystentka ds. Rozliczeń / Fakturzysta Fakturzystka
Miejsce pracy: Warszawa

Coral Travel Poland jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego Coral Travel Group, który działa na rynku od 1992 roku. Grupa zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie, a z jej usług skorzystało w tym czasie ponad 20 mln turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 1999 roku, będąc dziś na 4 miejscu w rankingu największych biur podróży. Dziś oferuje wyjazdy wakacyjne do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Egiptu, Tunezji oraz krajów egzotycznych jak Dominikana, Tajlandia czy Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Do Działu Księgowości szukamy dokładnej i skrupulatnej osoby, która obejmie stanowisko Asystenta/-ki ds. Rozliczeń / Fakturzysty/-ki. Chętnie porozmawiamy z Tobą na spotkaniu online :)

Twoje zadania:
  • Wystawianie faktur sprzedaży
  • Akceptacja faktur sprzedaży
  • Kontakt z klientem zewnętrznym
  • Wysyłanie faktur do kontrahentów
  • Monitorowanie płatności
  • Ewidencja faktur w systemie wewnętrznym firmy
Nasze oczekiwania:
  • Dokładność
  • Systematyczność
  • Doświadczenie w obsłudze klienta indywidualnego
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność rozwiązywania spraw problematycznych
  • Mile widziana znajomość jęz. angielskiego
Oferujemy:
  • Pakiet benefitów (karta lunchowa, platforma myBenefit, karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe oraz zniżki na wakacje)
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin w oparciu o umowę o pracę