kandydatów

Etat Psycholog

Firma: Stowarzyszenie Otwarte Drzwi miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7872432, z dnia 2023-01-04

Ośrodek Wsparcia PARTNERZY to placówka dziennego pobytu dla dorosłych osób z zaburzeniami psychicznymi, w tym z niepełnosprawnością intelektualną. Działamy na terenie warszawskiej Woli od 2007 roku, a naszym celem jest zwiększenie samodzielności  i niezależności życiowej odbiorców naszych działań. Jesteśmy jedyną placówką na terenie Warszawy, która świadczy tak kompleksowe wsparcie dla szerokiej grupy osób  z zaburzeniami psychicznymi.

Ośrodek Wsparcia PARTNERZY, prowadzony przez Stowarzyszenie Otwarte Drzwi, ogłasza nabór na stanowisko:

Psycholog

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Diagnoza możliwości i predyspozycji uczestników Ośrodka,
  • Prowadzenie spotkań indywidualnych, w tym poradnictwa i terapii psychologicznej,
  • Prowadzenie grupowych form wsparcia (m.in. Sesje Społeczności, Warsztaty Psychoedukacyjne)
  • Opracowanie opinii psychologicznych do celów konsultacyjnych i orzeczniczych,
  • Za zgodą osoby z niepełnosprawnością współpraca z jej rodziną i innymi członkami najbliższego środowiska,
  • Współpraca z realizatorami innych form wsparcia aktywizacji społecznej i zawodowej,
  • Opracowywanie i prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi wymogami formalnymi i merytorycznymi.
  • Udział w akcjach promocyjnych Stowarzyszenia.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (warunek niezbędny),
  • Roczne doświadczenie w pracy zawodowej lub pracy z dorosłymi osobami z niepełnosprawnością intelektualną będzie dużym atutem,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej, inicjatywa w działaniu, łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów interpersonalnych,
  • Wysoki poziom zaangażowania oraz chęć rozwoju zawodowego w strukturach organizacji pozarządowej,
  • Umiejętność obsługi komputera (pakiet Microsoft Office, ze szczególnym uwzględnieniem Word, Excel).

Oferujemy

  • Pracę w wymiarze 1 etatu na umowę o pracę od 1 lutego 2023 roku,
  • Pełną pasji i wyzwań pracę w dużej, rozpoznawalnej organizacji pozarządowej, będącej inicjatorem zmian społecznych,
  • Możliwość stałej współpracy, podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia.