kandydatów

Etat Specjalista ds. GMP

Firma: NES Global Talent miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Dla Naszego Klienta, firmy z branży farmaceutycznej, poszukujemy:

Specjalista ds. GMP
Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki
Główne obowiązki:
  • Koordynowanie i dokumentowanie kwalifikacji wytwórców, importerów i dystrybutorów materiałów wyjściowych i opakowaniowych do produktów leczniczych i suplementów diety oraz dostawców usług z zakresu GMP i GDP.
  • Koordynowanie i dokumentowanie działań związanych z oceną substancji pomocniczych do produktów leczniczych oraz producentów substancji pomocniczych.
  • Planowanie oraz prowadzenie zewnętrznych i wewnętrznych audytów jakości, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dla substancji czynnych, produktów leczniczych oraz suplementów diety.
  • Nadzorowanie dokumentacji z audytów jakości (plany, raportów z audytów oraz plany CAPA).
  • Prowadzenie i dokumentowanie analiz ryzyka związanych z realizowanymi zadaniami.
  • Opracowywanie i aktualizowanie dokumentacji systemowej
Wymagania:
  • Wykształcenie: wyższe (Chemia, Technologia lub Inżynieria Chemiczna, Farmacja, pokrewne)
  • Znajomość Prawa Farmaceutycznego oraz wymagań EU GMP, GDP i HACCP (mile widziana znajomość wymagań IFS)
  • Doświadczenie (minimum 3 lata) na podobnym stanowisku w firmie farmaceutycznej, tj. kwalifikacja/ocena wytwórców/dostawców materiałów do produktów leczniczych; prowadzenie zewnętrznych i wewnętrznych audytów miejsc wytwarzania: API/innych materiałów do produktów leczniczych oraz wytwarzanie produktów leczniczych (w tym badania w kontroli jakości)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zapewniającym swobodną komunikację w mowie i piśmie – min. B2
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Rozwój kompetencji poprzez szkolenia oraz dofinansowanie dalszego kształcenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie farmaceutycznej
  • Pakiet benefitów
  • Dodatek paliwowy do wynagrodzenia