kandydatów

Etat Business Development Manager

Firma: Asbis Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7868292, z dnia 2023-01-06

ASBISc Enterprises PLC (WSE: ASB) jest wiodącym dystrybutorem sprzętu IT. Nasze portfolio zawiera rozwiązania dla branż IT, IoT, AI. Oddziały firmy znajdują się w 27 krajach na rynkach CEE, FSU, MEA. Nasz sukces zawdzięczamy ludziom, którzy na co dzień tworzą naszą firmę. Obecnie zatrudniamy ponad 2000 pracowników, którzy tak jak my, podchodzą do klientów kompleksowo i profesjonalnie, a przy tym wciąż chcą się rozwijać w kierunku nowoczesnych technologii. Zapraszamy do udziału w rekrutacji na stanowisko Business Development Managera.

Business Development Manager

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Poszukujemy Business Development Managera, gotowego podjąć wyzwania związane z rozwojem sprzedaży na terenie kraju. W naszej ofercie znajdują się systemy wideokonferencyjne, digital signage oraz produkty Apple dla biznesu. Jeśli lubisz pozyskiwać nowych klientów, utrzymywać z nimi ciągły kontakt, odbywać spotkania biznesowe, przygotowywać oferty dedykowane dla klienta końcowego, mamy ofertę idealną dla Ciebie.

Obowiązki:
  • Pozyskiwanie nowych klientów segmentu SMB oraz Enterprise na terenie Polski oraz rozwijanie relacji z pozyskanymi kontrahentami,
  • Współtworzenie strategii biznesowej oraz analizowanie potrzeb biznesowych klientów,
  • Odpowiedzialność za cały proces sprzedażowy oraz ostateczne negocjacje z klientem,
  • Monitoring rynku oraz analiza konkurencji w celu identyfikacji potencjalnych klientów,
  • Przygotowywanie rekomendacji odpowiadających na potrzeby klientów,
  • Aktywne raportowanie działań i sprzedaży w systemie CRM,
  • Reprezentowanie firmy na targach branżowych.

Wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku Product Managera lub Business Development Managera,
  • Doświadczenie w branży Digital Signage, rozwiązaniach IT dla Edukacji lub Retail,
  • Dobra organizacja czasu pracy oraz zdolności dopasowania się do klienta,
  • Bardzo dobre zdolności planowania, negocjacji oraz prowadzenia prezentacji,
  • Zdolność pracy w dynamicznym, zmiennym środowisku,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Premie związane z realizacją KPI,
  • Premie sprzedażowe,
  • Możliwość rozwoju osobistego w międzynarodowej organizacji,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych,
  • Wynagrodzenie ustalone w USD.