kandydatów

Etat Nocny Audytor / Audytorka recepcji

Firma: Warsaw Plaza Hotel**** miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7879770, z dnia 2023-01-09

Warsaw Plaza Hotel to czterogwiazdkowy hotel w południowej części stolicy, wyróżniający się nowoczesnym designem, wyśmienitą kuchnią oraz przestronnymi salami konferencyjnymi stwarzającymi idealnie warunki do organizacji spotkań biznesowych, a także niezapomnianych imprez okolicznościowych.

Poszukujemy zaangażowanych współpracowników do naszego stałego Zespołu.

Nocny Audytor / Audytorka recepcji

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • sumienne wykonywanie obowiązków związanych z powierzonym stanowiskiem
  • zapewnienie profesjonalnej obsługi poprzez dostarczanie Gościom usług na najwyższym poziomie
  • odpowiedzialność za jakość wykonywanych usług dla gości
  • współpraca z całym Zespołem i z Dyrekcją Hotelu
  • dokonywanie nocnego audytu -  sprawdzania wystawionych dokumentów, weryfikację i uzgadnianie transakcji zarejestrowanych w systemie hotelowym, zamykanie i rozliczanie doby hotelowej
  • sporządzanie  i wysyłanie raportów oraz przygotowywanie sprawozdań

Wymagania

  • doświadczenie na danym stanowisku będzie dużym atutem, jednak istnieje możliwość doszkolenia w wybranym zakresie
  • chęć do pracy w hotelarstwie i gastronomii,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność
  • dyspozycyjność, wysoka kultura osobista – pracujemy w Zespole i dla Gości, którzy chcemy aby zawsze do nas wracali
  • dobra znajomość języka polskiego i angielskiego (tylko na stanowiskach związanych bezpośrednio z obsługą gościa)

Oferujemy

  • stabilną i odpowiedzialną pracę
  • pomoc w załatwieniu wszystkich potrzebnych dokumentów do pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie połączone z systemem prowizyjnym
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazną i partnerską atmosferę w pracy
  • preferowane stawki dla pracowników i ich rodzin w hotelach sieci CFI Hotels Group