kandydatów

Etat Kierownik Magazynu

Firma: ForManWay miejsce pracy: Pruszków

Dla naszego Klienta, firmy z branży e-commerce premium home decor, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Kierownik Magazynu
Miejsce pracy: Pruszków
Nr ref.: 13/2023
Zadania:
  • Prowadzenie zespołu (rekrutacje, ocena pracowników, budowanie atmosfery w zespole)
  • Zapewnienie ciągłości pracy magazynu (zarządzanie urlopami/absencjami, grafikiem)
  • Organizacja pracy magazynu (optymalna organizacja procesów wejścia/wyjścia, zakup materiałów eksploatacyjnych, nadzór nad infrastrukturą magazynową)
  • Nadzór nad jakością i efektywnością procesów magazynowych
  • Efektywne zarządzanie przestrzenią magazynową, zapewnienie optymalnej gospodarki odpadami i opakowaniami
  • Bieżące organizowanie pracy podległego zespołu oraz praca z zespołem
Wymagania:
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność organizacji pracy zespołu
  • Znajomość zagadnień z zakresu logistyki magazynowej
  • Komunikatywność, umiejętność budowania relacji w zespole
  • Inicjatywa, zaangażowanie, nastawienie na ciągłe doskonalenie procesów
Firma oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w systemie 1 zmianowym, w nowym obiekcie magazynowym pod Pruszkowem (Moszna Parcela)
  • Udział w rozwoju budowanego systemu zarządzania magazynem
  • Współpracę przy rozbudowywaniu procesów logistycznych związaną z internacjonalizacją działań
  • Współpracę w zgranym i wspierającym się zespole : )
  • Pracę w firmie, której nadrzędną wartością jest poszanowanie godności pracownika oraz szczera komunikacja z klientami
  • Atrakcyjny system rabatowy dla pracowników dający możliwość zakupu najlepszych na rynku produktów wyposażenia wnętrz
W celu wzięcia udziału w rekrutacji należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w tej rekrutacji. W innym przypadku Państwa aplikacja zostanie usunięta z systemu.