kandydatów

Etat Operator linii produkcyjnej

Firma: EcoWipes miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Technologia przyjazna środowisku

Jesteśmy polskim producentem wyrobów higieniczno-kosmetycznych. Dzięki innowacyjnej myśli technologicznej, konsekwentnie realizujemy misję wytwarzania alternatywnych włóknin, bezpiecznych dla zdrowia i środowiska. Najwyższą jakość produktów bezkompromisowo łączymy z troską o naturę.

EcoWipes tworzy zespół #earthchangers,

ludzi którym bliskie dobro planety.

Operator linii produkcyjnej
Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Zapraszamy do współpracy osoby, które mają doświadczenie w pracy na dużych maszynach produkcyjnych, linii produkcyjnej. Szukamy kandydatów, których pasjonuje praca techniczna.

Linię obsługuje zgrany, kilkuosobowy zespół Operatorów – poszukujemy nowych osób, które chcą się rozwijać pod okiem specjalistów.

Zakres obowiązków:
  • Obsługa linii produkcyjnej na poszczególnych etapach procesu
  • Identyfikacja problemów występujących w trakcie pracy, potencjalnych zagrożeń pod kątem bezpieczeństwa, jakości produktu, efektywności pracy
  • Dbałość o jakość produktu
  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjne

Oczekujemy:
  • Doświadczenia na stanowisku operatora maszyn produkcyjnych, linii produkcyjnej
  • Pasji dla zagadnień technicznych, smykałki do rozwiązywania problemów mechanicznych
  • Rzetelności, dokładności
  • Chęci uczenia się i podnoszenia swoich umiejętności
  • Komunikatywności, umiejętności pracy w zespole i budowania relacji, tworzenia dobrej atmosfery pracy
Oferujemy:
  • Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie, miesięczną premię zależną od osiąganych wyników
  • Możliwości rozwoju i awansu
  • Szkolenie wdrożeniowe pod okiem doświadczonych Specjalistów
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy, koleżeńskie relacje
  • Pracę przy innowacyjnej linii produkcyjnej, w nowoczesnej, klimatyzowanej hali
  • Transport do pracy z wybranych miejscowości (Płock, Płońsk, Nasielsk i inne)
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia na życie, karty sportowej i prywatnej opieki medycznej dla pracownika i członków jego rodziny